Joanna Koroniewska fot. ONS

Joanna Koroniewska wspomina rozstanie z Maciejem Dowborem

Wyciągnęła wiele wniosków
/ 03.07.2014 06:58
Joanna Koroniewska fot. ONS

Joanna Koroniewska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Odkąd odeszła z serialu "M jak miłość" jej kariera nabrała rozpędu. Zdobyła kilka lukratywnych kontraktów reklamowych oraz otrzymała swój program w telewizji. Dwa lata temu media zaś rozpisały się o jej głośnym rozstaniu z Maciejem Dowborem. Na szczęście cała historia zakończyła się szczęśliwie. Dziś aktorka może już tylko wyciągać wnioski z błędów jakie oboje popełnili. 


Niedawno Koroniewska gościła w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o kulisach rozstania ze znanym prezenterem. Jeszcze nigdy nie była tak szczera:
 

Uważam, że do rozpadu związku zawsze dwie osoby zawiniły. Rzadko są sytuacje żeby było inaczej. Potem jest problem z tym, że nie wszyscy potrafią rozstać się z klasą. Natomiast wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach zmieniło się trochę życie. Kiedyś naprawiało się sprzęty a dzisiaj się je wyrzuca. Bardzo ważne jest to żeby przede wszystkim zapamiętać co jest w życiu najuważniejsze a myślę, że najważniejsza jest mimo wszystko, mimo tej kariery, rodzina. - przekonuje Joanna


Zgadzacie się z gwiazdą?
  

Zobacz także: