Gwiazdy znikają z Facebooka

Jeśli planujecie dzisiaj odwiedzić facebook'owy profil waszej ulubionej gwiazdy, możecie się zdziwić. Takie sławy jak Lady Gaga, Justin Timberlake czy Kim Kardashian zawieszają od dzisiaj swoją aktywność na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Powód? Udział w akcji charytatywnej "Keep a Child Alive" organizowanej przez piosenkarkę Alicię Keys.
Marta Kosakowska / 30.11.2010 14:41

Jeśli planujecie dzisiaj odwiedzić facebook'owy profil waszej ulubionej gwiazdy, możecie się zdziwić. Takie sławy jak Lady Gaga, Justin Timberlake czy Kim Kardashian zawieszają od dzisiaj swoją aktywność na najpopularniejszych portalu społecznościowym. Powód? Udział w akcji charytatywnej "Keep a Child Alive" organizowanej przez piosenkarkę Alicię Keys.

1-szego grudnia wiele sław wstrzyma dodawanie nowych wpisów na portalach Facebook i Twitter do momentu, aż fundacja wzbogaci się o kolejny milion dolarów. Do zmowy milczenia przyłączyli się: Lady Gaga, Justin Timberlake, Usher, Serena Williams, Katie Holmes, Kim i Khloes Kardashian, Elijah Wood, Jennifer Hudson, Willow Smith i inni. Na profilach artystów, którzy zaangażowali się w akcję znajdą się ostatnie wpisy i testamentowe nagrania, a ponadto obrazki pokazujące ich ciała leżące w trumnach.

Keep a Child Alive (KCA) to organizacja zajmująca się wsparciem dla dzieci i rodzin, dotkniętych HIV/AIDS w Afryce i Indiach.

Klip prezentujący misję Keep a Child Alive

Klip prezentujący misję Keep a Child Alive

Przypomnijmy, że na pierwszy dzień grudnia przypada Światowy Dzień walki z AIDS ustanowiony w 1988 roku. Symblem walki z HIV/AIDS jest czerwona wstążeczka.

Fot. buylife.org

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)