Maja Frykowska fot. screen z YouTube

Frykowska zagrała w filmie i zachwyciła w Cannes!

Zniknęła z salonów, zajęła się pracą
/ 27.05.2013 19:59
Maja Frykowska fot. screen z YouTube

Ostatni rok był dla Mai Frykowskiej okresem pełnym zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Celebrytka nawróciła się, znalazła miłość życia i wyjechała z Polski. Jak informuje AfterParty.pl, wolny czas od bywania na branżowych imprezach Frykowska postanowiła poświęcić szkoleniu swojego warsztatu aktorskiego. Efekty pracy poznamy już tej jesieni, kiedy do kin trafi film "The One Last Shot".

Frykowska zagrała główną rolę w filmie, który kręcony był w Polsce i w Cannes. Maja wciela się w nim w rolę kontrowersyjnej gwiazdy filmów dla dorosłych, która decyduje się na zerwanie ze swoim wizerunkiem i rozpoczyna karierę aktorską. Ostatecznie osiąga ogromny sukces w branży filmowej i szacunek, aż do momentu kiedy na jaw wychodzi prawda o jej przeszłości.

Jest to trzeci film z udziałem Frykowskiej, ale pierwsza produkcja, w której dostała tak dużą rolę. Dotychczas mogliśmy ją oglądać w nagrodzonym na filmowym festiwalu w Warszawie "Pojechał, zobaczył", epizodycznie w filmie "Bokser" i serialach, najczęściej "Pierwsza miłość". "Ostatni klaps" został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes i zdobył sporo pozytywnych recenzji.

Czy tym razem Maja ugruntuje swoją pozycję w branży filmowej? Warto dodać, że jest dyplomowaną aktorką.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/14.01.2014 04:49
widocznie taka wola Boga żywego, który przyszedł do jej serca
/11.07.2013 12:43
Czemu ta rola kojarzy mi się z jej biografią ?...
/24.06.2013 23:34
Kobieta wyzwolona buahaha
POKAŻ KOMENTARZE (3)