Fantastyczny tyłek

Tak w dwóch słowach Michael Douglas skomplementował pupę Evy Longorii, czym rozwścieczył swoją żonę Catherine Zeta-Jones.
/ 20.10.2006 17:00
Catherine Zeta-Jones jest wściekła na swojego męża, Michaela Douglasa po tym, jak wypowiedział się na temat seksownych aktorek, z którymi grał.

62-letni aktor ujawnił, że podkochiwał się w Kim Basinger i skomplementował pupę Evy Longorii podczas niedawnego wywiadu promującego ich najnowszy film „The Sentinel”. Michael wyznał też: „Seks jest jak przelewająca się po mnie fala”.

Jednak jego 37-letnia walijska żona nie była zachwycona tymi komentarzami i natychmiast zadzwoniła, żeby mu powiedzieć, jak się z tym czuje. Jak donosi brytyjski magazyn „Grazia”: „Catherine wyzwała go w każdy możliwy sposób. Michael próbował wyjaśnić, że to tylko granie pod publiczkę, i że uważał, że to dobry sposób na wykreowanie wizerunku złego chłopca”. Michael, który leczył się z uzależnienia od seksu, spędził godziny, przekonując Catherine, że nigdy jej nie zdradzi. Według przyjaciela rodziny: „Michale przysiągł, że nigdy jej nie zdradził i nigdy tego nie zrobi. Zarzekał się też, że nikt nie jest tak seksowny ani piękny, jak Catherine. Pogodzili się, ale Catherine nadal jest nieufna”.

Małgosia Kosiba