POLECAMY

Emma Watson przerwała wywiad, wstała, podeszła do dziennikarki i... zrobiła coś niespodziewanego!

Jej reakcja była bezcenna!
Emma Watson przerwała wywiad, wstała, podeszła do dziennikarki i... zrobiła coś niespodziewanego! fot. Screen wywiad z Emmą Watson

W ramach promocji filmu "Piękna i Bestia" Emma Watson odbywa szereg wywiadów, w tym udzieliła wywiadu hiszpańskiej telewizji Moviestar+ wraz z odtwórcą roli Bestii, Danem Stevensem. Wszystko wyglądało przeciętnie do momentu, w którym Watson wstała i... Zobaczcie same!

Oto reakcje gwiazd na największą wpadkę na Oscarach

Brytyjska aktorka w trakcie rozmowy o filmie "Piękna i Bestia" nie wytrzymała i przerwała rozmowę dziennikarki z aktorem. "Przepraszam, bardzo mi przykro, mogę przerwać, naprawdę bardzo mi przykro" - powiedziała nagle i podeszła do dziennikarki ze słowami: "Ty byś to dla mnie zrobiła, więc i ja to dla ciebie zrobię" – zaczęła Watson. Aktorka spostrzegła, że kobieta ma na brodzie plamę z tuszu z długopisu i zaczęła ścierać go z twarzy reporterki. "Byłoby ci smutno, gdybyś to zobaczyła. Po prostu muszę to dla ciebie zrobić!" –  mówiła aktorka. "Wiem, jak to jest, gdy ma się coś na twarzy" – dodała. Całe zajście było zabawne, pokrzepiające i udowodniło po raz kolejny, że Emma Watson to super babka!

Te zdjęcia młodych ojców uświadamiają, że bycie rodzicem to też męska sprawa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
No i git