Dorota Gardias w wiosennym wydaniu na prezentacji kolekcji butów

Jest ambasadorką obuwniczej marki.
Edyta Liebert / 16.04.2015 05:14
Dorota Gardias blond włosy fot. AKPA

Na środowej prezentacji nowej kolekcji marki Caprice nie mogło zabraknąć ambasadorki firmy, czyli Doroty Gardias. To było jej pierwsze publiczne tuż po włosowej metamorfozie!

Dorota Gardias nie może narzekać na rak zajęć. Jest pogodynką, dziennikarką, prezenterką, a także ambasadorką kilku punktów usługowych oraz firm. Tym razem sygnuje swoim nazwiskiem niemiecką markę obuwniczą Caprice. Jak wypadła w roli ambasadorki i co sądzicie o jej nowej fryzurze?

AKPA
Gardias postawiła na klasykę: czarna minisukienka odsłoniła zgrabne nogi, biały, wiosenny płaszczyk ddoał jej młodzienczego uroku. Całość uzupełniły balerinki z lakierowanej skóry oraz kopertówka. Prezenterka wyglądała niezwykle wdzięcznie i jak zwykle uśmiechnięta pozowała do zdjęć, m.in. z Grażyną Wolszczak.

Kto jeszcze pojawił się na evencie?

Press Open Day, który miał miejsce w warszawskim klubie Endorfina, uświetniły również polskie celebrytki, m.in. Anna Korcz, Lidia Kopania czy Monika Zamachowska. Nie obyło się bez mierzenia, testowania i oczywiście zakupów.

Paulina Drażba, Dorota Gardias, Viganna Papina
AKPA

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.04.2015 10:34
Gardias to zwykla puszczalska, rozbija rodziny, kokietuje i rozklada nogi jak tylko dobra fure zobaczy. Dobrze, ze ten wrazliwy Piotr ma ja juz z glowy! Zycie jej odplaci i to bardzo szybko.