Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki. Co ich łączy?

Co łączy Małgorzatę Rozenek z Kubą Wojewódzkim?

Do niedawna showman kpił z Perfekcyjnej Pani Domu. Dziś jest jej doradcą i… staje na głowie, aby wystąpiła w jego programie. Dlaczego gwiazda odmawia?
/ 09.03.2013 21:56
Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki. Co ich łączy?

Kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki drwił z Małgorzaty Rozenek: „Perfekcyjna Pani Domu rozwodzi się z perfekcyjnym panem domu: tym samym dopełniły się wszystkie przepowiednie dotyczące jej osoby. Nie ma tylu lat, ile ma, nie jest w niczym perfekcyjna, a teraz nie ma nawet domu!”. Dziś już z niej nie żartuje. Dlaczego?

– Kuba bardzo polubił Gośkę. Często spotykają się na kawę czy obiad. Dzwonią do siebie kilka razy w tygodniu – mówi znajoma gwiazdora.

Jak się dowiedzieliśmy, dziennikarz podpowiada także swojej koleżance z TVN, jak funkcjonować w mediach. Z jednej strony odradza celebrytce komentowanie doniesień związanych z jej życiem prywatnym. Z drugiej – namawia ją do wystąpienia w swoim show.

– Kuba najwyraźniej chciałby mieć monopol na zwierzenia Perfekcyjnej Pani Domu – komentuje pracownik TVN.

Rozenek jednak nie chce wystąpić u Wojewódzkiego. Dlaczego?

– Małgosia wie, że Kuba nawet przyjaciołom zadaje na wizji niewygodne pytania na tematy osobiste, dlatego na razie broni się przed występem z całych sił! – twierdzi przyjaciółka gwiazdy. (WK)