Britney Spears się rozwodzi!

Stacja CNN doniosła o rozstaniu Britney i Kevina. Podobno papiery rozwodowe leżą już w sądzie.
/ 08.11.2006 15:44
Britney Spears wniosła sprawę o rozwód. Piosenkarka złożyła papiery rozwodowe 7 listopada w sądzie w Los Angeles.

Małżeństwo przetrwało 2 lata i miesiąc. To i tak długo, biorąc pod uwagę styl życia Kevina. Federline żył na jej koszt i, jak donosiła prasa, nie zajmował się w ogóle ich dziećmi. Nie miał czasu na rodzinę, bo był zbyt zajęty imprezowaniem.

Jako powód rozstania piosenkarka podaje "niemożliwe do pogodzenia różnice" między małżonkami. Britney chce przejąć opiekę nad synami Seanem Pretonem i dwumiesięcznym Jaydenem Jamesem.

To już drugie nieudane małżeństwo gwiazdy pop. Pierwszego męża poślubiła w styczniu 2004 roku w Las Vegas. Małżeństwo z przyjacielem z dzieciństwa - Jasonem Alexandrem - zostało jednak anulowane po 55 godzinach jego trwania.

Małgosia Kosiba
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/06.09.2012 11:50
nie rozumiem tego jennifer lopez jest po 40 i tez ma dwojke dzieci a nadal wyglada oszalamiajaco!!! prawda jest taka ze od czasu kiedy britney rozstala sie z kevinem to wtedy zaczela sie zaniedbywac nie poznaje jej twarzy mowiac mi ze britney ma dwojke dzieci i dlatego tak nie dba o siebie to NIEPRAWDA!!!ona PO PROSTU JUZ NIE MA TYCH CHECI CO KIEDYS to nie ta britney!!! szkoda ale jak to w znanej piosence powiedziane porownujac do tego co terazv wyprawia to powiem tyle TRZEBA WIEDZIEC KIEDY ZE SCENY ZEJSC i zostac ta gwiada zapamietana co blyszczy a nie co usiluje wrocic na scene ale jej to nie wychodzi:(
/06.09.2012 11:43
dokladnie masz racje
/14.11.2006 18:29
Gdzie się podziała ta kobieta na ktorej widok kazdy szalał? Gdzie ta laska, która swą urodą powalała każdego? Czy po tak nieudanym związku i 2 dzieci tak się zaniedbałaś? inne kobiety bardziej o siebie dbają, chociaż nie są tak bogate jak ty. Dobrze ze sie rozwiodłaś z tym Kevinem.....
POKAŻ KOMENTARZE (3)