Britney Spears poprawia urodę fot. ONS

Britney Spears powiększała usta

Co "zrobiła" sobie gwiazda?
/ 10.12.2013 09:48
Britney Spears poprawia urodę fot. ONS

Operacje plastyczne to nie jest temat zbyt chętnie poruszany przez gwiazdy. Wprawdzie patrząc na niektóre znane twarze nie potrzebujemy potwierdzenia z ich strony, bo widać gołym okiem ingerencję chirurga, ale rzadko kogo stać na szczerość. Są jednak i tacy, którzy potrafią uchylić rąbka tajemnicy.

Do tego grona dołączyła właśnie nieoczekiwanie... Britney Spears. Wokalistka promuje obecnie album "Britney Jean" i udziela sporo wywiadów, a w jednym z nich padło pytanie o poprawianie urody. Britney w przeszłości zaprzeczała jakiejkolwiek interwencji chirurgów, ale tym razem zdecydowała się powiedzieć więcej. Przyznała, że regularnie ostrzykuje sobie usta. Ale to nie wszystko.

Wypełniam sobie usta. Regularnie odwiedzam gabinet chirurga plastycznego i on robi mi czasami różne fajne rzeczy - dodała tajemniczo Britney w wywiadzie dla "In Style".


W przypadku Britney te poprawki nie są aż tak zauważalne, należy więc pogratulować wyczucia. Wiedzieliście, że piosenkarka jest stałą klientką chirurga plastycznego?