Ola Ciupa fot. serwis prasowy

Bob Sinclar sam na sam z Olą Ciupą!

Światowej sławy dj gościem 4fun.tv!
/ 28.07.2014 08:00
Ola Ciupa fot. serwis prasowy

Bob Sinclar to kultowa postać muzyki tanecznej. Ten wybitny artysta  odwiedził ostatnio Polskę i dał w Sopocie niesamowity koncert. Było naprawdę gorąco.
Stacja 4fun.tv, patron letniej sceny Zatoki Sztuki,  jako jedyna miała szansę spotkać się z międzynarodowej sławy producentem i dj-em przed jego występem.  Ola Ciupa, nowa prezenterka kanału, porozmawiała z Bobem Sinclarem i w wywiadzie poruszyła nie tylko kwestie muzyczne, o czym możecie się przekonać oglądając Summer Hits w poniedziałek o godz. 16.00 i środę o godz. 15.00.

Artysta opowiedział o początkach fascynacji muzyka klubową, o kontakcie z publicznością oraz co najbardziej kocha w dj-owaniu. Gdy Bob Sinclar zaczyna grać, na parkiecie następuje eksplozja  energii. Jak on to robi? O wszystkich tajnikach rozkręcania imprezy widzowie 4fun.tv dowiedzą się właśnie od jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.  Co sądzi o polskiej publiczności, a zwłaszcza o polskich dziewczynach? Według przystojnego francuskiego DJ-a Polki na całym świecie są podziwiane: „Uroda wschodnio-europejska jest teraz standardem piękna. Dawniej były to Włoszki, Hiszpanki, Brazylijki. Teraz Polki, Ukrainki, Rosjanki”.

Cała rozmowa z Bobem Sinclarem w 4fun.tv, w Summer Hits już w poniedziałek o 16.00 i środę o 15.00.

Tagi: Ola Ciupa