Biust Ewy Farnej na Facebooku fot. serwis prasowy

Biust Ewy Farnej na Facebooku

Gwiazda kolejnym gościem w 4fun.tv
/ 18.07.2014 16:00
Biust Ewy Farnej na Facebooku fot. serwis prasowy

Ewa Farna, podobnie jak inni muzycy, dużo koncertuje w lecie. Swoje wakacje spędziła już na początku tego roku. W bardzo ciepłym klimacie równikowym. Teraz przez najbliższe miesiące nastawiona jest na intensywną pracę.

Ekipa 4fun.tv wpadła na plan jej najnowszego teledysku do piosenki “Tajna Misja”. Jacek Januszko dokładnie przepytał artystkę o fabułę oraz udział fanów w jej kolejnym klipie. Przy dłuższej rozmowie, zeszli również na inne tematy. Farna zdradziła co sądzi o facebookowym profilu “Cycki Ewy Farnej”, który przekroczył już ponad 100 tysięcy fanów. Nie przeszkadza jej to, że się rozwija. „Cieszę się, że istnieje fanpejdż, który chwali moich rodziców i Boga” - śmieje się Ewa.  Jednak gdy osiągnie on większą liczbę lajków niż jej artystyczny profil, to poważnie zacznie się martwić. Tylko w 4fun.tv powie dlaczego. A gdy już o atrybutach kobiecego ciała była mowa podczas wywiadu, to Jacek podpytał wokalistkę czy przyjęłaby propozycję rozbieranej sesji. Co odpowiedziała?

Wszystko, czego jeszcze nie wiecie o Ewie Farnej już w ten weekend w 4fun.tv, w Summer Party: w piątek o 20.00, sobotę o 18.00 i niedzielę o 17.00.