POLECAMY

Biel i Timberlake rozstali się

Czyżby impulsem to podjęcia tej decyzji był najnowszy film Justina i Cameron Diaz, w którym byli partnerzy grają główne role, tym mocne sceny łóżkowe?
Czyżby impulsem do podjęcia tej decyzji był najnowszy film Justina i Cameron Diaz, w którym byli partnerzy grają główne role, w tym także mocne sceny łóżkowe?

Biel i Timberlake rozstali się
whyfame.com

Może tak, w każdym razie o problemach w związku Timberlake'a i Jessici Biel mówiło się od dawna. Piosenkarz i modelka często zrywali znajomość, „odpoczywali” od siebie jakiś czas, a potem do siebie wracali – a ten scenariusz powtarzał się kilkakrotnie. Biel miała być przesadnie zazdrosna o partnera. Wreszcie pojawiły się plotki o zaręczynach i ślubie tuż po wprowadzeniu się Jessici do domu Justina. Po trzech latach bycia razem para rozstała się, nie podając powodu. Dziennikarze spekulują, że film „Bad Teacher”, którego główną obsadą są Cameron Diaz i Justin Timberlake (co ciekawe, oni też tworzyli parę przez trzy lata), był jednym z powodów, który wpłynął na decyzję pary, ale koledzy z planu twierdzą, że między Cameron a Justinem kompletnie nic nie iskrzy. Poczekamy, zobaczymy.

Magdalena Mania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
po trzech latach jeszcze się nie pobrali
/9 lat temu
Być może rozstali się ale są ważniejsze pytania, np. kto zestrzelił samolot Prezydenta: http://codziennik.prawdy.salon24.pl/171125,klamstwo-smolenskie
/9 lat temu
ile można pytać? po co Ci odpowiedź? i tak im to życia nie wróci i bedzie to replay z rozgrzebywania katyńskich ran.
POKAŻ KOMENTARZE (1)