Anna Mucha, Marcello Sora fot. ONS

Anna Mucha nadal spotyka się z Marcelem Sorą

Plotki o jej rozstaniu z Marcelem to bzdury! Para spędziła razem święta za granicą.
/ 05.05.2011 11:06
Anna Mucha, Marcello Sora fot. ONS
Kiedy w przedświąteczny piątek prasa rozpisywała się na temat kryzysu w związku Anny Muchy (31) i Marcela Sory, oni właśnie… wyjeżdżali na wspólne wakacje. – Pisano, że Anka chce spędzić Wielkanoc bez Marcela, tylko z rodziną, ale były to bzdury wyssane z palca. Ona od dawna marzyła, by wykorzystać krótką przerwę w pracy nad serialem „Prosto w serce” i spędzić kilka wolnych dni z ukochanym – mówi „Party” znajoma gwiazdy.

Ulubionym miejscem pary od lat są Włochy, więc i tym razem pewnie pojechali na południe Europy. Ale wypoczynek nie był jedynym celem wyjazdu. W poniedziałek 26 kwietnia aktorka skończyła 31 lat, więc za granicą świętowała też z ukochanym swoje urodziny. Jak? Tego nikt nie chce zdradzić, ale znając zamiłowanie obojga do śródziemnomorskiej kuchni, nie obyło się pewnie bez romantycznej kolacji tylko we dwoje.

A zaraz po świętach Ania wróciła do pracy na planie nowego serialu TVN. Wbrew plotkom „Prosto w serce”, gdzie Mucha gra główną rolę, nie jest klapą. – Serial ogląda około 3 milionów widzów, więc naprawdę nie ma na co narzekać – śmieje się osoba z produkcji.

(MT)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)