Anita Lipnicka o macierzyństwie fot. ONS

Anita Lipnicka o macierzyństwie i karierze

Jak udaje się jej łączyć karierę z wychowywaniem córki?
/ 25.10.2013 09:53
Anita Lipnicka o macierzyństwie fot. ONS

Szczyt popularności Anity Lipnickiej datuje się na drugą połowe lat 90-tych. Najpierw z zespołem Varius Manx, a potem solowo, Anita odnosiła ogromne sukcesy i była jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek w kraju. Potem usunęła się w cień, a siedem lat urodziła swoją córkę, Polę.

Teraz Lipnicka wraca z nową płytą i w jednym z wywiadów opowiedziała nie tylko o swojej karierze, ale również o macierzyństwie. Artystka wyznała, że poświęca się wychowywaniu córki do tego stopnia, że czasami jest po prostu zbyt zmęczona, żeby w pełni angażować się w swoje życie artystyczne.

Wstaję o szóstej rano, odwożę dziecko do szkoły, gotuję obiady, odrabiam lekcje, sprzątam. I to nie jest tak, że potem nagle siadam i piszę liryczne piosenki. Łączenie tych dwóch ról jest trudne, wymaga dużo samodyscypliny. Pragnę też jednak realizować się jako artystka. Często więc czuję, że zarówno w pracy, jak i w domu, nie mogę dać z siebie stu procent, bo jestem zwyczajnie zmęczona - wyznała w rozmowie z portalem iWoman.pl


Nowa płyta Lipnickiej już w sklepach. Dała z siebie sto procent?