Amelle Berrabah fot. ONS

Amelle Berrabah straciła prawo jazdy

To już kolejna celebrytka, która popadła w konflikt z prawem
/ 11.10.2010 09:15
Amelle Berrabah fot. ONS
Amelle Berrabah z Sugababes pozazdrościła najwyraźniej Paris Hilton i Lindsay Lohan. Dwa tygodnie temu piosenkarka jechała na poranne zajęcia ze swoim osobistym trenerem fitnessu. Niestety pech chciał, że zatrzymała ją policja, a kontrola alkomatem wykazała niedopuszczalną ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Amelle przyznała, że poprzedniego wieczoru trochę wypiła, ale nie miała pojęcia, że procenty mogły się jeszcze nie ulotnić.

Za swój wyskok Berrabah stanęła przed brytyjskim wymiarem sprawiedliwości. Sąd zabrał jej prawo jazdy na 14 miesięcy i nałożył karę w wysokości 2 tys. funtów.

"Kiedy mnie zatrzymali, byłam w szoku. Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieję naprawdę. I było mi strasznie wstyd. Nie miałam pojęcia, że nadal mam alkohol we krwi. Nie wiedziałam, że po 6 godzinach, jeszcze nie wyparował. Powinno się informować ludzi, że po nocnej imprezie, rano nadal mogą być pod wpływem alkoholu i nie powinni prowadzić. Gdybym to wiedziała, to bym nie wsiadła za kierownicę." - powiedziała piosenkarka po ogłoszeniu wyroku.