Alessandra Ambrosio z dziećmi fot. ONS.pl

Alessandra Ambrosio z dziećmi na plaży

Łapią promienie słońca i bawią się doskonale!
Edyta Liebert / 30.08.2016 10:49
Alessandra Ambrosio z dziećmi fot. ONS.pl

Stała się sławna w latach 90., podobnie jak jej koleżanki po fachu, Gisele Bündchen, Adriana Lima, Izabel Goulart, czy jej najlepsza przyjaciółka - Ana Beatriz Barros. Wciąż zachwyca, ma 35 lat i jest mamą na pełen etat Anji i Noah.

Gdzie się nie pojawi, robi wrażenie i skupia na sobie wzrok. Fenomenalna figura, 178 cm wzrostu, ujmujący uśmiech. Alessandra Ambrosio ma i miała predyspozycje do bycia na topie. Czy podobnej kariery możemy się spodziewać za kilka lat, kiedy jej dzieci dorosną? Są bardzo podobne do pięknej mamy.

ONS.plJej rodzice byli właścicielami stacji benzynowej. Od najmłodszych lat szukała sposobu, by pracować w modelingu. W wieku 11 lat poddała się operacji plastycznej uszu, ponieważ uważała je za zbyt odstające.

Renee Zellweger odpowiada na zarzuty o operacje plastyczne

Wkrótce po tym pojawiły się powikłania pooperacyjne - groźne infekcje i bolesny przebieg gojenia się ran ciągnęły się przez dwa lata. Stąd też modelka występuje w licznych kampaniach przeciwko operacjom plastycznym, stawiając siebie za przykład tego, że nie warto poprawiać natury.

ONS.pl

Leonardo DiCaprio spotykał się z polską modelką. Zobacz