Aleksandra Woźniak fot. ONS

Aleksandra Woźniak wychodzi za mąż

Czy tym razem się uda?
/ 19.06.2014 09:59
Aleksandra Woźniak fot. ONS

Aleksandra Woźniak zdobyła wielką sławę dzięki rolom w serialach "Złotopolscy" oraz "13 posterunek". Jednak jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu, by zająć się opieką nad dziećmi. Na ekrany wróciła jednak w 2011 roku, wcielając się w jedną z głównych ról w polsatowskiej "Linii życia". W życiu prywatnym aktorki układa się równie dobrze.


Gwiazda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Po raz pierwszy wyszła za mąż już w klasie maturalnej. Na planie "13 posterunku" poznała Macieja Ślesickiego, związek jednak nie przetrwał próby czasu. Później był Tomasz, za którego wyszła za mąż, jednak małżeństwo szybko się rozpadło. Następnie związała się z Piotrem, z którym ma dwie córki. Jednak mężczyzna porzucił rodzinę tuż po porodzie. Wydaje się, że do Oli znów uśmiechnęło się szczęście. W rozmowie z "Na żywo" Woźniak opowiada o swojej miłości - Szymonie, z którym planuje już niedługo wziąć ślub:
 

Na takiego mężczyznę czekałam całe życie. Pokochał moje córki. Nasz ślub odbędzie się po wakacjach.Jako rodzice jesteśmy spełnieni. Każde z nas ma swoje dzieci, nie przewidujemy wspólnych. - mówi aktorka


Gratulujemy i życzymy powodzenia!
 

 

Zobacz także: