Aleksandra Szwed pokazała fenomenalną figurę po ciąży

"Do stanu 'sprzed' jeszcze długa droga, ale nie poddajemy się".
Aleksandra Szwed pokazała fenomenalną figurę po ciąży fot. ONS.pl

Aleksandra Szwed należy do zacnego grona najpiękniejszych polskich aktorek. Nic więc dziwnego, że media interesowały się jej związkiem, ciążą, osiągnięciami. Aktorka, ktora jest związana z Teatrem Capitol, niebawem wraca do pracy na scenie. W domowym zaciszu także nie oddaje się lenistwu - pracuje nad sylwetką!

Aktorka niespełna 1,5 miesiąca temu urodziła swojego synka, Borysa. Aleksandra Szwed utrzymywała ciążę w tajemnicy aż do momentu, w którym brzuszek byl już bardzo widoczny. Jej partner, Krzysztof Białkowski, jest rozpoznawalnym koszykarzem - zamiłowanie do sportu zaszczepia także w swojej narzeczonej, co widać na załączonym zdjęciu:

Screen Facebook
Zdjęcie pochodzi z profilu aktorki na Facebooku. W ten sposób Aleksandra Szwed kontaktuje się ze swoimi fanami. Jako że ma swojego osobistego trenera, czyli narzeczonego, nie chodzi na siłownię, jak inne celebrytki, które zostały z początkiem roku mamami. Nie umieszcza też zdjęć swojego dziecka, jak np. Anna Wendzikowska. Co myślicie o figurze Aleksandy Szwed? Wygląda, jakby niedawno urodziła dziecko?

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)