Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr na premierze "Planety Singli" fot. ONS.pl

Stuhr i Więdłocha na premierze: chemia tylko na ekranie? Nie wydaje nam się

Aż iskrzy! Zobaczcie zdjęcia.
Edyta Liebert / 26.01.2016 09:36
Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr na premierze "Planety Singli" fot. ONS.pl

Na premierze filmu "Planeta Singli"  nie można było nie wyczuć fantastycznej atmosfery. To widać, kiedy aktorzy z planu polubili się tak bardzo, że nie stronią od uśmiechów względem siebie również poza planem. O kogo nam chodzi? O Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra!

Film "Planeta Singli" to polska komedia, która w kinach pojawi się już niebawem, bo 5 lutego. Jak mówią recenzenci, takiego filmu jeszcze nie było, a  i sami aktorzy są dumni z wyników swojej pracy. To się czuje zwłaszcza, kiedy patrzy się na odtwórców głównych ról. Ta dwójka aktorów bardzo przypadła sobie do gustu!


ONS.pl

Więdłocha i Stuhr razem na czerwonym dywanie

Nie ma mowy jednak o plotkach i domysłach. Co prawda zarówno Maciej Stuhr, ja i Agnieszka Więdłocha skrzętnie pilnują swojej prywatności. A to, że naszym zdaniem bardzo do siebie pasują, to zupełnie inna kwestia! Może ta współpraca połączy ich na dłużej? Zobaczymy! Aż miło patrzeć na te zdjęcia:
 

ONS.pl

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/26.01.2016 11:48
Dobrze ze się polubili, jak się aktorzy nie lubią to jakoś zawsze da się to potem w filmie wyczuć :) fajnie razem wyglądają. Ja czekam niecierpliwie na seans w następną sobotę :)
/26.01.2016 11:35
Bardzo ładna para :) czekam na premierę, znajoma już była i powiedziała, ze bardzo jej się podobał i że chętnie pójdzie jeszcze raz
/26.01.2016 11:25
Lubię oglądać Macka w tkaich lżejszych rolach niż pokłosie :) Jednocześnie, wiem, ze on zawsze rozwaznie wybiera scenariusze. Dlatego planeta singli to będiz emój film na walentynki
POKAŻ KOMENTARZE (1)