Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży przygotowują się do świąt fot. ONS.pl

Można pozazdrościć! Agnieszka Hyży pochwaliła się, co robi dla niej mąż

Dziennikarka próbuje ocieplić wizerunek...?
Edyta Liebert / 16.12.2015 06:58
Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży przygotowują się do świąt fot. ONS.pl

Agnieszka Hyży co jakiś czas próbuje ocieplić wizerunek męża, po jego konflikcie z byłą żoną, Mają Hyży. Teraz wrzuciła zdjęcie na Facebooka z dekorowania pierniczków!

Jak gwiazdy przygotowują się do świąt? Agnieszka i Grzegorz Hyży preferują domowe wypieki, co sugerują zdjęcia, które dziennikarka tak chętnie umieszcza. Mąż na medal? Hasztagi w opisie fotki mówią wiele - Agnieszka Hyży chętnie zachwala swojego męża!

Screen Facebook

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży przygotowują się do świąt

Wszystko sugeruje, że młodzi małżonkowie wciąż przeżywają swój miodowy miesiąc. Razem przygotowują się do swoim pierwszych wspólnych, rodzinnych świąt. Jak uda im się pogodzić ten szczególny czas podzielony między 2 rodziny? Agnieszka Hyży ma córkę, Martę, a Grzegorz 2 synów...
ONS.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/28.04.2016 03:11
P Majo jest p ladna zgrabna I dobrze ulozona Ladnie P spiewa maz zostawiajac P nie zastanowil sie co robi , bedzie zalowal i to bardzo ! P Majo ZYCZE Pani DUZO zdrowia sukcesow !
/21.12.2015 20:58
jesteś Agnieszko tak wredna, że cały naród polski ma Ciebie i Twojej bezczelności po przysłowiowe kokardy! Przestań hasztagować te głupoty, bo rzeczony naród wreszcie zwymiotuje! Skup się na wychwalaniu/wychowaniu córki, nie sądzisz, że to bardziej popłaci? Jak wiesz, mężowie..przychodzą i odchodzą.
/20.12.2015 14:22
yży niech się zajmie bliżniakami swoimi a nie pierniczkami
POKAŻ KOMENTARZE (1)