Największy wygrany Oscarów! DiCaprio nie powstrzymywał łez

29.02.2016

Była przy nim Kate Winslet. Zobacz!

Leonardo DiCaprio ma Oscara, oscary 2016, Dicaprio Oscary
fot. Screen Instagram, kolaż polki.pl

Stało się! Legendarna chwila nadeszła - Leonardo DiCaprio opuścił galę rozdania Oscarów 2016 z piękną, złotą, lśniącą statuetką Oscara w dłoni za rolę pierwszoplanową w "Zjawie". Internet żyje tylko tym wydarzeniem!

 

#leo #oscarwinner #leonardodicaprio #redcarpet #therevenant #oscars2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika David Ortiz Marquet (@domarquet)

Aktor nie wstydził się łez wzruszenia. Już kilkakrotnie Leonardo DiCaprio musiał obejść się smakiem, kiedy był nominowamy za m.in. "Aviatora, "Krwawy diament" czy "Wilka z Wall Street". Film "Zjawa" dał mu możliwość stanięcia na podium i wygłoszenia płomiennej przemowy. To było jego 5 minut, ale jego gwiazda świeci najjaśniej po rozdaniu Oscarów 2016.

Oscary 2016: lista zwycięzców

DiCaprio wykorzystał tę chwilę, by wygłosić killka ważnych słów i apelował o dbanie o naturę, gdyż jest znany z proekologicznych działań:

Kręcenie "Zjawy" było czymś, co miało powiązać człowieka z naturą". Pamiętajmy, że ten rok był najgorętszym rokiem w historii, niełatwo znaleźć już śnieg, zmiany klimatu to prawdziwy problem. To najpilniejsze zagrożenie, przed którym stoi ludzkość. Musimy współpracować, by nie niszczyć Ziemi. Wspierajmy przywódców całego świata, którzy nie reprezentują korporacji ale zwykłych ludzi. Pamiętajmy o dzieciach i dzieciach naszych dzieci. I o osobach, których głos został zagłuszony przez chciwych polityków. Nie bierzmy tej Ziemi za pewnik, tak ja nie biorę tej nagrody za pewnik.

 

Leonardo DiCaprio ma Oscara

Aktorowi towarzyszyła przyjaciółka od serca, Kate Winslet, która kibicowała mu na sali najmocniej. Leonardo DiCaprio nie zapomniał także i o niej w swoich podziękowaniach:

"Zjawa" to dzieło niezwykłej obsady i ekipy filmowej. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w tej branży. Bez moich rodziców nie byłoby to możliwe. Kocham was. Kocham też moich przyjaciół.

 

 

Rose & Jack - na época ela ganhou e ele merecia!! Ai que amor #Oscars

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hugo Gloss (@hugogloss)

Kilka dni temu zamieściliśmy filmik, który dowodził temu, że Leonardo DiCaprio tym razem musiał dostać statuetkę Oscara. Ponad 7 minut montażu wszystkich jego perłowych kreacji aktorskich to uczta dla oczu i prawdziwa podróż w czasie.

Prawdziwa ewolucja aktorska Leonardo DiCaprio


 

I just woke up to find out that Leonardo Dicaprio won an Oscar for best actor! 👏 That's the kind of mornings I'm looking for! #Oscars #LeonardoDicaprio

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Positive & Motivational Quotes (@theclassypeople)

Gratulacje!

Publikacja:
Redaktor: Życie Gwiazd, Kultura
Oceń 5,00 / 1 głos
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Przepis Beaty Pawlikowskiej: sok brzoskwiniowy

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: