POLECAMY

Emma Watson przerwała wywiad, wstała, podeszła do dziennikarki i... zrobiła coś niespodziewanego!

Jej reakcja była bezcenna!
Edyta Liebert / rok temu
Emma Watson przerwała wywiad, wstała, podeszła do dziennikarki i... zrobiła coś niespodziewanego! fot. Screen wywiad z Emmą Watson

W ramach promocji filmu "Piękna i Bestia" Emma Watson odbywa szereg wywiadów, w tym udzieliła wywiadu hiszpańskiej telewizji Moviestar+ wraz z odtwórcą roli Bestii, Danem Stevensem. Wszystko wyglądało przeciętnie do momentu, w którym Watson wstała i... Zobaczcie same!

Oto reakcje gwiazd na największą wpadkę na Oscarach

Brytyjska aktorka w trakcie rozmowy o filmie "Piękna i Bestia" nie wytrzymała i przerwała rozmowę dziennikarki z aktorem. "Przepraszam, bardzo mi przykro, mogę przerwać, naprawdę bardzo mi przykro" - powiedziała nagle i podeszła do dziennikarki ze słowami: "Ty byś to dla mnie zrobiła, więc i ja to dla ciebie zrobię" – zaczęła Watson. Aktorka spostrzegła, że kobieta ma na brodzie plamę z tuszu z długopisu i zaczęła ścierać go z twarzy reporterki. "Byłoby ci smutno, gdybyś to zobaczyła. Po prostu muszę to dla ciebie zrobić!" –  mówiła aktorka. "Wiem, jak to jest, gdy ma się coś na twarzy" – dodała. Całe zajście było zabawne, pokrzepiające i udowodniło po raz kolejny, że Emma Watson to super babka!

Te zdjęcia młodych ojców uświadamiają, że bycie rodzicem to też męska sprawa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
No i git