POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe do 50 zł

Niedrogie upominki, które wywołają uśmiech na ustach każdego!

Chciałabyś podarować bliskim wyjątkowe prezenty gwiazdkowe ale martwisz się, że przez ograniczony budżet nie dasz rady? Nic podobnego!

Poznaj nasze propozycje prezentów świątecznych za mniej niż 50 złotych!

To nieprawda, że wyjątkowy prezent musi być drogi - jeśli się postarasz, znajdziesz fantastyczne niespodzianki w bardzo rozsądnej cenie. Specjalnie dla ciebie zrobiliśmy przegląd pomysłów na niedrogie prezenty gwiazdkowe, które możesz podarować bliskim i znajomym na święta.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/7 miesięcy temu
Do 50 zł możemy kupić nawet bardzo dobre gry planszowe! Polecam sprawdzić co ma tailor games, mają dużo dobrych gier w bardzo dobrych cenach. Do tego, moim zdaniem, gra planszowa to naprawdę rewelacyjny prezent na prawie wszystkie okazje ;)
/11 miesięcy temu
Do 50,00 zł można też kupić zestaw kosmetyków w Sephorze :) sama kupiłam dla koleżanki cienie do powiek, w Centrum Janki :) tam zawsze największy wybór!
/11 miesięcy temu
Dobrym pomysłem na prezent w tej cenie będa nawet gry planszowe! Oczy iście jeśli chodzi o wybór, to nie jest on kolosalny, ale np. tailor games ma kilka fajnych propozycji własnie do 50 zł. A wydaje mi sie, że dobra gra jako prezent to świetna sprawa.
POKAŻ KOMENTARZE (7)