Prezenty gwiazdkowe dla mamy

Zobacz, co możesz kupić swojej kochanej mamie!
Sylwia Kazimierczuk / 17.10.2018 14:30

Co kupić mamie na święta? Mama jest wyjątkową osobą w naszym życiu, dlatego też warto dwa razy bardziej postarać się, aby znaleźć dla niej prezent idealny. Każda z mam z pewnością ma swoje indywidualne upodobania, jednak jest pewna grupa prezentów, z których ucieszy się praktycznie każda rodzicielka.

Pomysły na prezenty dla mamy

Specjalnie dla Was zebrałyśmy najlepsze propozycje na prezent dla mamy. W naszej galerii znajdziecie wiele inspiracji na świąteczny podarunek. Wśród nich pomysły na prezenty dla mamy-elegantki, mamy, która uwielbia gotować, tej, która ceni sobie eleganckie wnętrza, dobre książki i praktyczną elektronikę. Zobacz zdjęcia na kolejnych stronach!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (31)
/07.03.2018 15:46
świetne pomysły! ostatnio kupiłam swojej mamie zabieg spa, ale już szukam czegoś na nadchodzący w maju dzień mamy... fajne prezenty widziałam też na https://natty.pl/prezenty/dla-mamy/ tylko nie wiem jak długo trzeba czekać
/11.12.2017 13:30
Ja dla swojej mamusi zamówiłam olejek arganowy do całego ciała :D moja mama uwielbia olejki i tym razem pomyślałam, że zapachowy będzie czymś innym! Wybrałam bioagadir o zapachu pomarańczy i mam nadzieję, że mamie się spodoba :3
/07.12.2017 16:00
Większość z tych prezentów to akcesoria AGD... uważam, że naszym Mamom należy się trochę relaksu. Szczerze - miałem problem, bo jak większość z naszych Mam - "wszystko już mają", dlatego szukam czegoś oryginalnego i wpadłem na to w Google - https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-mamy i chyba wybiorę spa, pedicure, albo masaż - co myślicie?
POKAŻ KOMENTARZE (28)