Prezent dla taty na święta 2021. 36 propozycji wybranych przez redakcję Polki.pl

Prezent dla taty na święta to nie lada wyzwanie. Musi być oryginalny, użyteczny lub nawiązywać do jego hobby. Zobacz nasze pomysły, które z pewnością ci pomogą go wybrać.
Weronika Kwaśniak / 03.11.2021 10:50

Magia Bożego Narodzenia unosi się już powoli w powietrzu, a ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla taty na święta 2021? Nic nie szkodzi, pomożemy ci dokonać wyboru! Zobacz w galerii wszystkie propozycje prezentów dla taty.

W pierwszej kolejności zastanów się, co sprawi twojemu tacie największą przyjemność. Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób spędza wolny czas, czy jest domatorem czy też lubi aktywność poza domem na łonie natury. W ten sposób z łatwością zawęzisz swoje poszukiwania i będziesz mogła łatwiej dobrać pasujący prezent.

Eleganckie wyroby skórzane

Sprawdzonym prezentem dla taty na święta 2021 będzie portfel, pasek lub inne wyroby z galanterii skórzanej, które posłużą mu na długie lata. To zarówno elegancki, jak i użyteczny dodatek do codziennej stylizacji. 

Prezent dla taty związany z hobby

Twój tata jest zapalonym wędkarzem? A może interesuje się piłką nożną? Jego pasją jest motoryzacja? A może kiedyś coś kolekcjonował? Możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie, że każdy mężczyzna ma jakieś hobby. Prezent dla taty na święta, związany z zainteresowaniami, zawsze będzie trafiony - nawet jeśli nie znasz się na najnowszych modelach wędek, klubach piłkarskich ani samochodach.

Książka jako prezent dla taty na święta

Książka to zawsze dobry prezent - niezależnie od wieku czy pasji. Musisz tylko dobrze zastanowić się, jaki typ literatury najbardziej odpowiada twojemu tacie. Może wciągnie się w historię szpiegowską, albo lubi opowieści z dreszczykiem? A może sprezentujesz mu pięknie wydany album, np. o zespołach muzycznych z jego młodości? A może... wybierzesz komiks?

Kosmetyki jako prezent dla taty

Nowe perfumy czy pokaźny zestaw kosmetyków, cieszą nie tylko kobiety. Nawet jeśli twój tata nie wydaje się być fanem przesadnego dbania o własną urodę, z pewnością będzie zadowolony, gdy pod choinką znajdzie intrygujący zapach lub ładnie zapakowany komplet kosmetyków. A jeśli ma zarost, postaw na produkty do jego pielęgnacji.

Upominki związane ze sportem

Czy twój tata uprawia jakiś sport? Nawet jeśli nie, to może właśnie prezent od ciebie sprawi, że poczuje się zmotywowany. Nie musi przecież od razu biegać maratonów, ale krokomierz lub inny gadżet może zachęcić do aktywności fizycznej.

Pomysły na prezenty na mikołajki
Prezent na mikołajki dla chłopaka
Co kupić na mikołajki?
Prezent na mikołajki do szkoły
Co kupić dziecku na Mikołaja?

Pomysły na prezenty świąteczne
Prezent dla rodziców na święta 2021


Prezent dla mamy na święta 2021
Prezenty dla dziadków na święta 2021
Prezenty dla dzieci z Psim Patrolem
Prezenty z motywem Barbie
Kreatywne prezenty dla małych artystów
Prezent dla 9-latka i 10-latka
Prezenty na święta dla nastolatków
Prezent dla dziewczyny na święta 2021
Prezent dla chłopaka na święta 2021
Prezenty świąteczne do 20 zł
Prezenty świąteczne do 50 zł
Prezenty świąteczne do 100 zł