Prezenty gwiazdkowe dla taty - pomysły 2019

Zobacz, co możesz kupić dla taty na święta, jeżeli szukasz czegoś oryginalnego i użytecznego zarazem! Mamy dla ciebie 30 propozycji.
Weronika Kwaśniak / 18.12.2017 10:50 / aktualizacja: 30.10.2019 13:40

Magia zbliżających się świąt unosi się już powoli w powietrzu, a ty nadal nie masz pomysłu na prezenty dla bliskich? Nic nie szkodzi, pomożemy ci dokonać wyboru! Zobacz w galerii wszystkie propozycje.

Co kupić dla taty?

Tym razem podpowiadamy, co pod choinką schować swojemu tacie. Prezentujemy kilkadziesiąt pomysłów na niebanalny prezent świąteczny. Zapomnij o kolejnej parze skarpet czy krawacie. 

W pierwszej kolejności zastanów się, co sprawi twojemu tacie największą przyjemność. Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób spędza wolny czas, czy jest domatorem czy też lubi aktywność poza domem na łonie natury. W ten sposób z łatwością zawęzisz swoje poszukiwania i będziesz mogła łatwiej dobrać pasujący prezent.

Sprawdzonym upominkiem dla każdego taty będzie portfel, pasek lub inne wyroby z galanterii skórzanej, które posłużą mu na długie lata. To zarówno elegancki, jak i użyteczny dodatek do codziennej stylizacji.

Sprawdź, co wpadnie ci w oko i da gotowe rozwiązanie, albo inspirację! 

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/09.11.2018 01:25
Wszystkie te komentarze poniżej to zwykłe kryptoreklamy.
/03.04.2018 12:13
Potwierdzam, że myjka ciśnieniowa to fajny prezent, zwłaszcza że nie każdy ojciec sam sobie zafunduje taki gadżet ;) wspomniany model 7026 od Camry to bardzo fajna opcja, ja akurat sprawiłam taki prezent mężowi w odpowiedzi na jego błagania, ale dla taty na prezent też się nada :D
/27.03.2018 12:07
Ojcowie w przydomowym obejściu lubią mieć pod ręką dobry sprzęt, mój ucieszył się, jak przy okazji hucznie obchodzonej 50-tki dostał myjkę wysokociśnieniową (od Camry, model CR 7026) :) tańszy nieco od popularnego Karszera, a równie funkcjonalny i sprawdza się doskonale :D
POKAŻ KOMENTARZE (11)