POLECAMY

Sprawdź! Ekspresowe odchudzanie: tabata z trenerką krok po kroku

Trwa zaledwie 4,5 minuty! Zobacz, jak go wykonać i zacznij ćwiczyć już dziś!

Jak wykonać trening tabata krok po kroku?

Trening tabata to hit nie tylko wśród sportowców i gwiazd, ale również coraz większego grona trenerów personalnych. Mimo, że jest krótki, pozwala znacznie zwiększyć wydolność organizmu, dotlenia, a także rzeźbi całą sylwetkę. W jego trakcie możesz spalić nawet 800 kcal!

Specjalnie dla was Polki.pl we współpracy z trenerką personalną Justyną Trzmiel przygotowały trening tabata, dzięki któremu spalisz zimowy tłuszczyk i pięknie wyrzeźbisz ciało.

Uwaga! Pamiętaj o rozciąganiu po treningu:

Filmy Polki.pl Team powstały we współpracy z klubem fitness tylko dla kobiet
I love fitness.pl

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
Ja chodzę na tabatę raz w tygodniu, po 10 minutowej rozgrzewce trawa 45 minut, ćwiczenia trudne, ciężkie, a pot kapie mi z całego ciała , pokonuje własne słabości, ograniczenia, i czekam na koleją tabatę by sprawdzić co się mieniło ile mogę z siebie jeszcze dać . Niemniej jednak sama tabata nie wystarcz, zrzuciłam 17 kg. zajęło mi to 3 lata, ograniczyłam cukier, staram się jeść regularnie i ćwiczyłam 11 godzin tygodniowo. Obecnie nadal ćwiczę ale 5 - 6 godzin tygodniowo by utrzymać rezultaty. tabata, sztangi, aeroby, Lady Fit , płaski brzuch etc.... Smutna prawda jest taka, że nic nie przychodzi łatwo a odchudzanie to bilet w jedną stronę, utrzymanie sylwetki również wymaga ćwiczeń i jedzenia z umiarem . Helena PS. przy czym warto było ponieważ mam świetną figurę i a ciało jest ładnie wyrzeźbione . Helena
/2 lata temu
Ważne jest aby pamiętać,ze tabata to intensywny trening interwałowy,który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała.Jest on bardzo wyczerpujący dla organizmu dlatego nie jest raczej polecany dla początkujących.Jeśli się już decyduje na tego typu treningi warto sprawdzić możliwości regeneracyjne organizmu oraz jego wytrzymałość pod kątem wysiłku fizycznego.W tym celu odpowiednie i jak najbardziej na miejscu jest wykonanie badania genetic lab.
/2 lata temu
Ja po rozgrzewce jestem zmęczona ,ale pierwszy raz podobno najgorszy :) Niestety mam nadgarstek po zabiegu to nie wszystko mogę robić.Czy mogę zamiast na dłoniach to na łokciach?
POKAŻ KOMENTARZE (8)