Fitella Diet z pełnego ziarna z dodatkiem błonnika i truskawek

Fitella Diet w poręcznym opakowaniu: lekko w torebce, lekko na wadze!
Fitella Diet z pełnego ziarna z dodatkiem błonnika i truskawek fot. serwis prasowy
Fitella Diet, czyli pierwsze na polskim rynku płatki śniadaniowe bez cukru przebojem zdobyły serca osób ceniących smaczne i pełnowartościowe produkty. Do tej pory płatki z pełnego ziarna pszenicy z dodatkiem błonnika i owoców dostępne były wyłącznie w dużych opakowaniach (225 g). Obecnie jedną porcję płatków Fitella Diet z truskawkami w małej i poręcznej saszetce (30 g) będzie można wrzucić do torebki, plecaka, a nawet włożyć do kieszeni!

W małych opakowaniach jako pierwsze znajdą się ulubione płatki większości konsumentów, czyli Fitella Diet z truskawkami. Jedna porcja płatków z pełnego ziarna i z dodatkiem błonnika w połączeniu z mlekiem bądź jogurtem pozwoli w ciągu 2 minut przygotować śniadanie, które zapewni niezbędną porcję energii na długi czas oraz korzystnie wpłynie na przemianę materii. Dodatek dużych kawałków aromatycznych truskawek sprawi, że nasz posiłek wzbogaci się również o witaminę C i cenne przeciwutleniacze.

Fitella Diet z pełnego ziarna z dodatkiem błonnika i truskawek w opakowaniach 30 g dostępna będzie w sugerowanej cenie 1,23 PLN.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)