Finał 8. Loterii Almette: zobaczcie górski ekoDOM oraz poznajcie zwyciężczynię!

Loteria Almette fot. Materiały prasowe
Jak tym razem wygląda ekoDOM z kuchnią pod chmurką w Tatrach i kto go wygrał?
Loteria Almette fot. Materiały prasowe

Wiemy, kto w tym roku zwyciężył w finale ósmej loterii Almette. Jak tym razem wygląda ekoDOM z kuchnią pod chmurką w Tatrach i kto go wygrał?

To finał już ósmej loterii Almette. Tradycyjnie do wygrania były nagrody pieniężne oraz nagroda główna – ekoDOM z kuchnią pod chmurką. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do pani Wandy z Piotrkowa Trybunalskiego, która 18 grudnia odebrała klucze z rąk Macieja Tomaszewskiego, prezesa firmy produkującej serki Almette oraz Harnasia, w którego wcielił się jeden z najpopularniejszych polskich influencerów – Jakob Kosel.
 
fot. Materiały prasowe
 

Zwycięzca mógł być tylko jeden

EkoDOM z kuchnią pod chmurką, z widokiem na Giewont to marzenie, które – jak się okazuje – można spełnić. Wystarczy grać w loterii Almette. W tym roku zarejestrowano ponad milion kodów. Zwycięzca mógł być tylko jeden.
 
W tej edycji laureatką została pani Wanda – emerytka z Piotrkowa Trybunalskiego. Jak sama mówi, konsekwentnie brała udział we wszystkich ośmiu edycjach loterii Almette.

Nawet nie liczyłam na wygraną. No, może na tę dzienną, czyli tysiąc złotych. Pieniądze zawsze by się przydały – każda kobieta by już wiedziała, na co je wydać. A tu się okazało, że dom wygrałam! – mówi pani Wanda, która zarejestrowała osiem paragonów, a szczęście przyniósł jej ulubiony puszysty Almette z chrzanem. O wygranej poinformowała swoją rodzinę podczas specjalnego obiadu. – Na początku tę wiadomość trzymałam w tajemnicy. Dopiero jak miałam pewność, że to nie żart, zaprosiłam męża i córki z rodzinami do restauracji. Gdy wszyscy już zjedli, uroczyście ogłosiłam, że mamy nowy dom w górach – opowiada pani Wanda. 

 

Dom marzeń

fot. Materiały prasowe

To połączenie klasycznego górskiego charakteru z nowoczesnymi trendami. Niepowtarzalny styl łączy się tu z ekologią, energooszczędnością i pojęciem inteligentnego domu. Własna instalacja fotowoltaiczna wytwarza prąd na potrzeby ogrzewania i oświetlenia, a kominek z płaszczem wodnym jest jednym ze źródeł ciepła. W domu znajdują się lodówka, pralka, zmywarka i telewizor, a także ładne lampy, ręczniki, a nawet zastawa stołowa. Wszystko po to, aby od razu można było się tam wprowadzić.
 
Tegoroczną niespodzianką jest zewnętrzna kuchnia z grillem gazowym pod chmurką. Wykonana z naturalnego drewna i podmurowana, jest solidna, odporna na górski klimat i bardzo przestronna. Można w niej urządzać niezapomniane przyjęcia z oszałamiającym widokiem na panoramę Tatr. Pani Wanda już nie może doczekać się takiego przyjęcia. 
 

Oboje z mężem lubimy gotować. Jak przyjadą dzieci czy znajomi to na trawce na powietrzu, z pięknym widokiem na góry, będziemy gotowali i jedli. Dom jest tak prześliczny, że nie wyobrażam sobie nie spędzić tutaj świąt i Nowego Roku! –  mówi pani Wanda.

fot. Materiały prasowe
 
Zwieńczeniem spotkania był wspaniały tort w kształcie domku i zbójecka uczta, przygotowana przez ambasadora marki, szefa kuchni - Davida Gaboriauda.

Radość na twarzach laureatów jest bezcenna. Bardzo się cieszę, że razem z Almette mogę być częścią tych wszystkich wzruszeń. Dopóki loteria będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, a w tym roku została zarejestrowana rekordowa liczba kodów – ponad milion – to oczywiście będziemy ją kontynuować – powiedział Maciej Tomaszewski, prezes firmy produkującej serki Almette. 

Radzę grać. Uważam, że każdy powinien spróbować, bo może właśnie do tego, który nie wierzył, uśmiechnie się szczęście. I będzie taką szczęśliwą osobą, jaką ja dzisiaj jestem  dodaje pani Wanda. 

Tagi: góry

Redakcja poleca

REKLAMA