19 nowości spożywczych na grudzień 2019

W grudniu na półkach sklepów spożywczych możesz znaleźć nowości np. od marek Wawel, Holle, Terravita, a także Rolnik i dr Gerard.
Weronika Kwaśniak / 03.12.2019 09:49

Grudzień to już ostatnia prosta przed przygotowaniami do świąt. W naszym przeglądzie znajdziecie więc mnóstwo świątecznych słodkości, ale nie tylko!

Nowości spożywcze: grudzień 2019

W ubiegłym miesiącu przetestowałam apetyczną i zdrową nowość - pyszne miody z Pasieki Sadowskich. Zawierają w sobie ciekawe dodatki: cynamon, imbir, czosnek lub owoce. Warto je wypróbować!

W sklepach możecie znaleźć mnóstwo nowych czekolad od Terravity. Są to zarówno tabliczki w większym formacie 250 g, jak i te standardowe o wadze 100 g. Ich opakowania są w 100% przeznaczone do recyklingu!

Polecamy także twaróg wiejski Czarnocin oraz nowości w linii bio od Rolnika (groszek i kukurydzę). Na półkach ze słodyczami szukajcie świątecznych pyszności od Wawelu, a także Goplany i Solidarności. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadza też marka Dr Gerard wraz ze swoim piernikowym ludzikiem.

Owocowe krążki orkiszowo-owsiane z daktylami to nowość dla dzieci od Holle. Oshee poleca nowe batony muesli oblane czekoladą. Flora ProActiv od teraz jest dostępna z odmienionym składem. Sprawdźcie pestki dyni w wersji eko od Helio!

Inka wprowadza na rynek linię mlek roślinnych - to napój owsiany, ryżowy i sojowy. Sokoliki mają teraz nowy skład - nie zawierają konserwantów! Coca-Cola jako pierwszy producent napojów bezalkoholowych wycofała foliowe opakowania zbiorcze na puszki, zastępując je papierowymi.

Zdjęcia nowych produktów zobaczcie w naszej galerii!

Oto inne nowości:
Nowości z sieciówek: grudzień 2019
Nowości kosmetyczne: grudzień 2019

Tagi: nowości
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)