Ćwiczenia z YouTube - najlepsze kanały z treningami

Ćwiczenia z You Tube fot. Adobe Stock
Dzięki ćwiczeniom na YouTube, możesz w zaciszu własnego domu zrealizować trening cardio, pilates, a także ćwiczyć jogę czy tabatę.
Marta Kosakowska / 04.05.2020 20:12
Ćwiczenia z You Tube fot. Adobe Stock

Ćwiczenia na YouTube to dobra alternatywa, kiedy nie możesz wybrać się na siłownię. Wielu znanych trenerów proponuje mnóstwo treningów w domu bez sprzętu. Dzięki temu możesz trenować pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce o dowolnej porze dnia. Intensywność i rodzaj treningu dobrać specjalnie dla siebie, a do tego trenować za darmo. Sprawdziłyśmy, z kim ćwiczyć z YouTube, aby schudnąć, zbudować kondycję lub po prostu dla zdrowia.

Oto lista rekomendowanych kanałów z ćwiczeniami z YouTube:

Qczaj

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj, to ulubiony trener personalny wszystkich Polek. Motywuje, inspiruje, doskonale rozumie kobiece potrzeby słabości i... wymówki przed ćwiczeniami. Na jego kanale znajdziesz wiele treningów dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie doskonale sprawdzają się jako ćwiczenia na spalanie tłuszczu.

Anna Lewandowska

Trenerka personalna, dietetyczka, coach, prywatnie żona piłkarza Roberta Lewandowskiego. Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Propagatorka zdrowego stylu życia, autorka wielu książek, bloga, a także aplikacji z ćwiczeniami. Na swoim kanale na YouTube udostępnia różne propozycje ćwiczeń m.in. trening cardio, stretching, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na pośladki etc.

Ewa Chodakowska

Absolutna gwiazda wśród trenerek personalnych w Polsce, której wiele z nas zawdzięcza zainteresowanie zdrowym stylem życia, efektywne odchudzanie lub zbudowanie pięknej sylwetki. Jedna z najlepszych motywatorek, bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kanał YouTube Ewy Chodakowskiej to kopalnia skutecznych treningów, flagowym z nich jest Skalpel.

Ola Żelazo

Trenerka personalna, instruktorka fitness, nauczycielka jogi. Na jej kanale YouTube znajdziesz wiele propozycji treningów m.in. pilates, ćwiczenia na ramiona, ćwiczenia na szczupłe nogi, a także wiele inspiracji do jogi w domu.

Codziennie fit

Autorką kanału jest Marta Henning, instruktorka fitness, trenerka, propagatorka aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Na kanale można znaleźć wiele propozycji treningów o różnych poziomach intensywności, na różne partie ciała - w każdym znajdują się precyzyjne instrukcje wykonywania ćwiczeń z dużym naciskiem na technikę.

SzostakTV

Kanał poświęcony tematyce sportu i zdrowego żywienia prowadzony przez parę - Sylwię Szostak (trenerkę, żywieniowca, zawodniczkę Bikini Fitness) oraz Akopa Szostaka (trenera, żywieniowca, zawodnik MMA). Para zamieszcza na nim mnóstwo ćwiczeń, treningów, porad oraz inspiracji związanych ze zdrowym stylem życia.

 

Ćwicz z Youtuberami w modnych ubraniach z Modago.pl. Kup idealne dla siebie legginsy sportowe.

Więcej ćwiczeń w domu:
Tabata w domu - najlepsze ćwiczenia z trenerką [wideo]
Trening obwodowy - ćwiczenia do wykonania w domu [wideo]
Ćwiczenia na barki i plecy - trening z hantlami dla każdego [wideo]
Ćwiczenia ogólnorozwojowe dla każdego - trening z trenerką [wideo]