Ćwiczenia z You Tube fot. Adobe Stock

Ćwiczenia z YouTube - najlepsze kanały z treningami

Dzięki ćwiczeniom na YouTube, możesz w zaciszu własnego domu zrealizować trening cardio, pilates, a także ćwiczyć jogę czy tabatę.
Marta Kosakowska / 04.05.2020 20:12
Ćwiczenia z You Tube fot. Adobe Stock

Ćwiczenia na YouTube to dobra alternatywa, kiedy nie możesz wybrać się na siłownię. Wielu znanych trenerów proponuje mnóstwo treningów w domu bez sprzętu. Dzięki temu możesz trenować pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce o dowolnej porze dnia. Intensywność i rodzaj treningu dobrać specjalnie dla siebie, a do tego trenować za darmo. Sprawdziłyśmy, z kim ćwiczyć z YouTube, aby schudnąć, zbudować kondycję lub po prostu dla zdrowia.

Oto lista rekomendowanych kanałów z ćwiczeniami z YouTube:

Qczaj

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj, to ulubiony trener personalny wszystkich Polek. Motywuje, inspiruje, doskonale rozumie kobiece potrzeby słabości i... wymówki przed ćwiczeniami. Na jego kanale znajdziesz wiele treningów dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie doskonale sprawdzają się jako ćwiczenia na spalanie tłuszczu.

Anna Lewandowska

Trenerka personalna, dietetyczka, coach, prywatnie żona piłkarza Roberta Lewandowskiego. Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Propagatorka zdrowego stylu życia, autorka wielu książek, bloga, a także aplikacji z ćwiczeniami. Na swoim kanale na YouTube udostępnia różne propozycje ćwiczeń m.in. trening cardio, stretching, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na pośladki etc.

Ewa Chodakowska

Absolutna gwiazda wśród trenerek personalnych w Polsce, której wiele z nas zawdzięcza zainteresowanie zdrowym stylem życia, efektywne odchudzanie lub zbudowanie pięknej sylwetki. Jedna z najlepszych motywatorek, bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kanał YouTube Ewy Chodakowskiej to kopalnia skutecznych treningów, flagowym z nich jest Skalpel.

Ola Żelazo

Trenerka personalna, instruktorka fitness, nauczycielka jogi. Na jej kanale YouTube znajdziesz wiele propozycji treningów m.in. pilates, ćwiczenia na ramiona, ćwiczenia na szczupłe nogi, a także wiele inspiracji do jogi w domu.

Codziennie fit

Autorką kanału jest Marta Henning, instruktorka fitness, trenerka, propagatorka aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Na kanale można znaleźć wiele propozycji treningów o różnych poziomach intensywności, na różne partie ciała - w każdym znajdują się precyzyjne instrukcje wykonywania ćwiczeń z dużym naciskiem na technikę.

SzostakTV

Kanał poświęcony tematyce sportu i zdrowego żywienia prowadzony przez parę - Sylwię Szostak (trenerkę, żywieniowca, zawodniczkę Bikini Fitness) oraz Akopa Szostaka (trenera, żywieniowca, zawodnik MMA). Para zamieszcza na nim mnóstwo ćwiczeń, treningów, porad oraz inspiracji związanych ze zdrowym stylem życia.

Więcej ćwiczeń w domu:
Tabata w domu - najlepsze ćwiczenia z trenerką [wideo]
Trening obwodowy - ćwiczenia do wykonania w domu [wideo]
Ćwiczenia na barki i plecy - trening z hantlami dla każdego [wideo]
Ćwiczenia ogólnorozwojowe dla każdego - trening z trenerką [wideo]