Jak wyrzeźbić barki i plecy? Oto najlepsze ćwiczenia!

Przekonaj się, jakie ćwiczenia powinnaś wykonywać, jeśli zależy ci na smukłych ramionach i pięknie wyrzeźbionych plecach.
Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

Ćwiczenia na barki i plecy to zmora wielu kobiet. Dlaczego? Bo w odróżnieniu od mężczyzn natura niestety nie obdarzyła nas genetycznie silnymi ramionami... W przypadku mężczyzn dużo łatwiej jest osiągnąć pięknie wyrzeźbione plecy i barki. Kobiety na te strefy muszą natomiast poświęcić zdecydowanie więcej czasu.

Jak ćwiczyć, by plecy i barki były piękne?

Jeśli twoim postanowieniem jest wyrzeźbienie pięknych ramion i pleców do lata, już dziś zacznij wykonywać ćwiczenia, które pokazuje nasza trenerka Barbara Urzędowicz.

Jeśli trenowanie z 1,5 kg hantlami nie stanowi dla ciebie większego problemu, koniecznie zwiększ obciążenie. Ćwiczenia wykonuj przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. To nic trudnego biorąc pod uwagę fakt, że taki trening zajmie ci nie więcej niż 15 minut!

Pamiętaj, że efekty pojawią się dopiero wtedy, jeśli będziesz wykonywać go regularnie. Jesteś ciekawa, jak ćwiczyć?

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo!

Basia Urzedowicz pokaże ci, jak osiągnąć wymarzony cel i poprawić wygląd twoich barków i pleców!

Więcej informacji o Basi znajdziesz na instagram.com/fitby_b

Polecamy!

Trening kardio to jedna z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. Na czym dokładnie polega?

Mamy dla was łatwe i skuteczne ćwiczenia na pośladki. Sprawdziłyśmy je na własnej skórze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 miesięcy temu
Ja ostatnio na hop-sport.pl znalazłam fajną promocję na sprzęty dlatego swoje treningi z siłowni postanowiłam przenieść do domu, była to naprawdę dobra decyzja ;)
/11 miesięcy temu
Fajne i w większości łatwe ćwiczenia, mam spore problemy z kręgosłupem w odcinku szyjnym i lędźwiowym także zależy mi na wzmocnieniu pleców. Biorę się za ćwiczenias.
/11 miesięcy temu
Nowy rok warto zacząć od detoksu:) Najlepsze obecnie rozwiązania: zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/preparaty-wspomagajace-detoksykacje-ktore-sa-najlepsze