POLECAMY

3 najlepsze ćwiczenia na jędrną pupę! Dzięki nim podniesiesz pośladki i pozbędziesz się cellulitu

Pupa wcale nie musi być szczupła, by przyciągać spojrzenia. Cały sekret tkwi w tym, by była kształtna i jędrna! (a my wiemy, jak to osiągnąć)
Agata Bernaciak / miesiąc temu

Ćwiczenia na pośladki to absolutny must-have, który musisz włączyć do swojego treningu. Jeśli zależy ci na odstającej i jędrnej pupie bez śladu cellulitu, wykorzystaj ćwiczenia, które ci proponujemy! Już po 4-6 tygodniach regularnych treningów pojawią się pierwsze efekty (gwarantujemy, że na pewno ich nie przeoczysz!).

Mamy dla was łatwe i skuteczne ćwiczenia na pośladki. Sprawdziłyśmy je na własnej skórze!

Jak wyglądają najlepsze ćwiczenia na pośladki?

Najlepsze ćwiczenia na pośladki pozwalają w błyskawicznym tempie poprawić wygląd tej części ciała. Jennifer Lopez jest tak dumna ze swojej pupy, że ubezpieczyła je na 300 milionów dolarów! Dobrze wie, że są jedną z najseksowniejszych części jej ciała. Chcesz, żeby twoje prezentowały się równie oszałamiająco? Nie ma nic prostszego!

Do uzyskania jędrnej i kształtnej pupy wystarczą tylko 3 ćwiczenia, które już po 4 tygodniach przyniosą pierwsze efekty - uniosą pośladki i sprawią, że będą okrąglejsze.

Jeżeli trening połączysz z regularnym napinaniem pośladków (rób to zawsze gdy stoisz – mocno napnij mięśnie i wytrzymaj jak najdłużej) oraz wchodzeniem po schodach, efekt będzie jeszcze lepszy!

Jak wykonywać ćwiczenia na pośladki?

  • Trenuj co drugi dzień
  • Zrób po 2–3 serie każdego ćwiczenia
  • Między seriami rób maksymalnie 30-sekundową przerwę

Zobacz trening na pośladki uda i łydki!

Przysiady w błyskawicznym tempie modelują pupę i uda. Jak wykonywać je prawidłowo?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (42)
/3 tygodnie temu
Liczy się różnorodność i dobra dieta! Dziewczyny róbcie przysiady, wykroki, ćwiczenia z obciążeniem - to wszystko działa tylko wymaga czasu! Chodziłam i na dietetykę i na kierunek instruktor fitness do szkoły policealnej i wiem co mówię. Dziś jako trener personalny pomagam wieeeeelu paniom i efekty są naprawde dobre, wystarczy chcieć!
/2 miesiące temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź na igortreneronline.pl Wygraj 10 tysięcy złotych
/3 miesiące temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja Wejdź teraz na igortreneronline.pl I wygraj 10 tysięcy złotych
POKAŻ KOMENTARZE (39)