POLECAMY

Idealny dla początkujących! Trening obwodowy wysmukli sylwetkę i pomoże w odchudzaniu

Zobacz trening, dzięki któremu wzmocnisz i wysmuklisz całe ciało! To idealna propozycja dla osób, które mają mało czasu lub dopiero zaczynają swoją przygodę z regularnymi ćwiczeniami!

Trening obwodowy to pozycja obowiązkowa dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Dlaczego? Ponieważ nie jest zbyt długi i intensywny, a angażuje do pracy mięśnie całego ciała.

Zastanawiasz się, na czym polega? Zobacz nasz film i już dziś zacznij go wykonywać regularnie w domu! To doskonały wstęp do bardziej intensywnych treningów.

Jak zacząć biegać? Najważniejsze porady

Na czym polega trening obwodowy?

Nasza trenerka Joanna Zając-Borowicka specjalnie dla ciebie przygotowała trening, który nie jest zbyt długi - trwa około 10 minut. Jeśli po jego zakończeniu masz jeszcze energię, powtórz cały obwód od 2 do 4 razy.

Tego typu ćwiczenia nie obciążają stawów i doskonale przygotowują ciało do wzmożonej aktywności fizycznej takiej jak treningi interwałowe czy typu crossfit. Warunek jest jeden - proces przygotowawczy powinien trwać około miesiąca, trening musi zajmować około 30-40 minut i być wykonywany minimum 2-3 razy w tygodniu.

Regularne wykonywanie treningu obwodowego wspomoże również proces odchudzania i wysmuklania sylwetki, na którym zależy każdej kobiecie. Jeśli podejmiesz się tego wyzwania, już po kilku tygodniach zaobserwujesz zmniejszenie obwodów ciała w newralgicznych partiach takich jak brzuch, uda, czy biodra.

Jesteś gotowa do ćwiczeń? Zapraszamy!

Hit na spalanie tłuszczu! Zobacz, jak wykonać TABATĘ krok po kroku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy na Tak! to : Nie czekaj wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze!
/10 miesięcy temu
W kwestii wspomagania, warto się przyjrzeć takiemu rozwiązaniu: zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie