POLECAMY

5 najskuteczniejszych ćwiczeń na brzuch do wykonywania w domu

Masz dość fałdek na brzuchu? Prezentujemy najskuteczniejsze ćwiczenia, które wykonywane w domu przyniosą niesamowite efekty!

Ćwiczenia na brzuch wykonywane w domu to świetna alternatywa dla treningów w klubach fitness. Decydując się na nie nie tylko szybko wyrzeźbisz mięśnie, ale również zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu! Nie wiesz, jak ćwiczyć w domu, by brzuch był płaski? Oto 5 najlepszych propozycji!

Ćwiczenia na brzuch w domu

Płaski brzuch to marzenie prawie każdej kobiety. W tej galerii znajdziesz 5 najskuteczniejszych ćwiczeń na mięśnie brzucha, które możesz wykonywać w dowolnej chwili w ciągu dnia. Do tego treningu potrzebna jest jedynie mata do ćwiczeń i odpowiednia motywacja!

9 sposobów na pozbycie się tłuszczu z brzucha

Jeśli będziesz konsekwentnie trzymać się zaproponowanego przez nas planu, pierwsze efekty zobaczysz już po upływie 2-3 tygodni. Co ci w tym pomoże? Przede wszystkim świadomość, że te ćwiczenia możesz wykonywać w domu. Dzięki temu wymówki o braku czasu nie będą miały racji bytu. Na wykonanie całego treningu potrzebujesz zaledwie około 30 minut. Do dzieła!

6 rad, jak pozbyć się boczków

 

 

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/2 tygodnie temu
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: wwwigortreneronlinepl i wygraj 10.000 złotych!
/3 miesiące temu
ja zaczęłam mniej jeść (małe,zdrowe, warzywne porcje), nie podjadam wieczorami, codziennie 10-15 minut jeżdżę na rowerze stacjonarnym, ćwiczę z elektrostymulatorem ems trainer, staram się nie jeść słodyczy(trudne) i zwracam uwagę na kalorie, dzięki temu po kilku dniach zaskoczył mnie widok- schudłam!:)
/10 miesięcy temu
Z mojej perspektywy ćw. 5 bardziej rzeźbi ręce.
POKAŻ KOMENTARZE (18)