5 najskuteczniejszych ćwiczeń na brzuch do wykonywania w domu

Masz dość fałdek na brzuchu? Prezentujemy najskuteczniejsze ćwiczenia, które wykonywane w domu przyniosą niesamowite efekty! Są proste, a ich wykonywanie nie zabierze ci dużo czasu. Sprawdź!
Agata Bernaciak / 9 miesięcy temu

Ćwiczenia na brzuch wykonywane w domu to świetna alternatywa dla treningów w klubach fitness. Decydując się na nie, nie tylko szybko wyrzeźbisz mięśnie, ale również zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu! Nie wiesz, jak ćwiczyć w domu, by brzuch był płaski? Oto 5 najlepszych propozycji!

Ćwiczenia na brzuch w domu

Płaski brzuch to marzenie prawie każdej kobiety. W tej galerii znajdziesz 5 najskuteczniejszych ćwiczeń na mięśnie brzucha, które możesz wykonywać w dowolnej chwili w ciągu dnia. Do tego treningu potrzebna jest jedynie mata do ćwiczeń i odpowiednia motywacja!

Minimum wysiłku, maksimum efektu. Zobacz najlepsze ćwiczenia na brzuch!

Jeśli będziesz konsekwentnie trzymać się zaproponowanego przez nas planu, pierwsze efekty zobaczysz już po upływie 2-3 tygodni. Co ci w tym pomoże? Przede wszystkim świadomość, że te ćwiczenia możesz wykonywać w domu. Dzięki temu wymówki związane z brakiem czasu nie będą miały racji bytu. Na wykonanie całego treningu potrzebujesz zaledwie około 30 minut.

Ćwiczenia na brzuch a dieta

Pamiętaj, że jeśli zależy ci na osiągnięciu płaskiego brzucha, same ćwiczenia na brzuch w domu lub w klubie fitness nie wystarczą. By zauważyć efekty, konieczne jest przejście na odpowiednią dietę na płaski brzuch, która przyspieszy proces spalania tkanki tłuszczowej z tej części ciała ciała.

6 rad, jak pozbyć się boczków

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/6 miesięcy temu
piekny brzuszek :)
/11 miesięcy temu
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: wwwigortreneronlinepl i wygraj 10.000 złotych!
/rok temu
ja zaczęłam mniej jeść (małe,zdrowe, warzywne porcje), nie podjadam wieczorami, codziennie 10-15 minut jeżdżę na rowerze stacjonarnym, ćwiczę z elektrostymulatorem ems trainer, staram się nie jeść słodyczy(trudne) i zwracam uwagę na kalorie, dzięki temu po kilku dniach zaskoczył mnie widok- schudłam!:)
POKAŻ KOMENTARZE (19)