POLECAMY

Kwiatowe ozdoby

Nowe trendy w modzie ślubnej pozwalają na rozmaite używanie kwiatów. Bukiet panny młodej, choć jest jej nieodzownym atrybutem, już nie jest jedyną ozdobą kwiatową kreacji ślubnej. Coraz częściej kwiaty używane są do ozdobienia fryzury a nawet szyi i dekoltu.

Nowe trendy w modzie ślubnej pozwalają na rozmaite używanie kwiatów. Bukiet panny młodej, choć jest jej nieodzownym atrybutem, już nie jest jedyną ozdobą kwiatową kreacji ślubnej.

Coraz częściej kwiaty używane są do ozdobienia fryzury a nawet szyi i dekoltu. Z kwiatów tworzy się między innymi również: torebki, naszyjniki, bransolety, pierścionki. 

Kwiatowe ozdoby

Nowoczesna wiązanka panny młodej ma dużą formę, pozostawia się w niej dużo przestrzeni, ma wiele wydłużonych, spływających elementów. Bardzo popularnymi kwiatami w bukietach ślubnych stają się frezje i goździki. Coraz rzadziej wybierane są róże. Trendy w kolorystyce bukietów nakazują wyraziste barwy: różowe, pomarańczowe, żółte, czerwone i ciemno bordowe. Bukiety dodatkowo ozdabiane są perełkami, piórkami, barwionymi, suszonymi kwiatami. Do wiązanek dodawane są również owoce, np. malutkie jabłuszka czy gruszki.

Bardzo istotne jest, aby bukiet ślubny, lub inna florystyczna dekoracja, była zsynchronizowana z suknią, typem urody Panny Młodej oraz jej sylwetką.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
dokładnie osoba która to pisała nie wie chyba jaka jest prawda.
/9 lat temu
ja się nie zgodzę z tym że róże są rzadko wybierane do bukietów ślubnych jest raczej na odwrót bo większość panien młodych ma właśnie bukiet ślubny z roż.