„W czym do ślubu” - 6 sezon już wkrótce na TVN Style!

w czym do ślubu fot. TVN Style
Znany i lubiany program już 17 stycznia powróci na antenę TVN Style. Izabela Janachowska znowu będzie doradzać przyszłym pannom młodym.
Redaktorki Polki.pl / 28.12.2020 12:40
w czym do ślubu fot. TVN Style

W czym do ślubu? Jest wiele możliwości – suknie klasyczne, eleganckie, krótkie, długie, w stylu księżniczki, rybki, po rock’n’rollowe kreacje. Jak się w tym odnaleźć? Który strój będzie idealny? Całe szczęście nasza ekspertka mody ślubnej doskonale wie jak przygotować państwa młodych i ich najbliższych na najważniejszy dzień w życiu!

Izabela Janachowska powraca na ekrany TVN Style z szóstym sezonem swojego programu! Kontrowersyjne pomysły, przebojowi bohaterowie i ciekawe osobowości - to tylko przedsmak tego, co czeka widzów w premierowych odcinkach! Niezawodna prowadząca Izabela Janachowska, będzie miała nie lada wyzwanie, żeby sprostać wymaganiom uczestników i doradzić im w wyborze wymarzonej kreacji! W nowym sezonie nie zabraknie również wzruszających momentów, ciepłych słów i wspomnień. 

Przekonamy się jak ważne jest wsparcie rodziny oraz przyjaciół w przygotowaniach do dnia, który zapamiętamy na całe życie. Zapraszamy wszystkie panny młode przed ekrany na ogromną dawkę inspiracji! Obiecujemy, że będzie iście bajkowo!

Premiera nowego sezonu już 17 stycznia o godz. 13:30 w TVN Style. Poprzednie odcinki można obejrzeć w serwisie Player.

Redakcja poleca

REKLAMA