Największe wpadki na ślubie? Aż trudno uwierzyć, o czym zapominają młodzi

Mogłoby się wydawać, że na ślubie planowanym z dużym wyprzedzeniem nie może być mowy o wpadce. Jednak gafy zdarzają się dosyć często, a parom młodym wcale nie jest do śmiechu.
/ 30.06.2020 10:59

Ślub i wesele planuje się często latami, dlatego każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, powinien zostać przemyślany. Mimo wszystko wciąż zdarza się, że świadek zapomina obrączek, a panna młoda nie jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Izabela Janachowska uchodzi za ekspertkę od ślubów, która pomaga narzeczonym dopiąć wszystko na ostatni guzik. Nawet ona często bywa zaskoczona tym, czego państwo młodzi nie dopilnowali i stara się zapobiec ślubnej katastrofie. Jakie wpadki na ślubie są według niej najgorsze?

Największe wpadki ślubne wg Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska od kilku lat prowadzi popularny program telewizyjny, w którym pomaga narzeczonym w organizacji jednego z najpiękniejszych dni w ich życiu. Wielokrotnie, dosłownie w ostatniej chwili, organizuje dekorację kościoła, rozstrzyga rodzinne spory, a nawet... pomaga w wyborze sukni ślubnej.

Prezenterka zdradziła, jakie wpadki zdarzają się najczęściej i o czym zdarza się „zapomnieć” narzeczonym. Pary potrafią popełnić błędy w praktycznie każdej materii” - mówi Izabela Janachowska i dodaje:

Młodzi często zapominają o dekoracjach, nie przykładają do tego odpowiedniej wagi. Często panny młode najpierw wybierają suknię, robią przymiarki, a potem kupują buty, więc jest problem np. z długością sukni.

Prezenterka wspomniała także jedną z ekstremalnych sytuacji, kiedy państwo młodzi na dwa dni przed ślubem wciąż nie mieli zakupionych obrączek. Coś, co mogłoby wydawać się najważniejszym zakupem, schodzi na dalszy plan.

Izabela Janachowska poleca wszystkim narzeczonym udanie się na targi ślubne, które mogą być prawdziwą kopalnią inspiracji. Zachęca również do skorzystania z fachowej pomocy

Ja bardzo polecam taką fachową pomoc, profesjonalne doradztwo. Są osoby, które zorganizowały w swoim życiu bardzo wiele wesel, one sobie nie pozwolą na zapominanie. Korzystając z ich pomocy możemy być pewni, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.
- dodała Izabela Janachowska.

To też może cię zainteresować:Ile włożyć do koperty, idąc na ślub? Izabela Janachowska radziIzabela Janachowska wskazuje 4 najpiękniejsze suknie ślubne gwiazdKoszty ślubu kościelnego mocno w górę. W niektórych parafiach trzeba zapłacić nawet 2000 zł

Redakcja poleca

REKLAMA