Szukasz prezentu na rocznicę ślubu lub upominku dla gości weselnych? Fotoksiążka sprawdzi się świetnie!

fotoksiążka Empik fot. Materiały prasowe
I najważniejsze - robi się ją banalnie prosto!
fotoksiążka Empik fot. Materiały prasowe

Najlepsze prezenty to te, które symbolizują wspólne chwile i nadają im wyjątkowego znaczenia. Nic nie sprawdzi się lepiej, niż uwiecznienie niepowtarzalnych momentów na zdjęciach. Te podarowane w formie fotoksiążki będą cieszyły jeszcze bardziej! Taki prezent sprawdzi się świetnie jako upominek dla gości weselnych lub jako romantyczny i sentymentalny prezent rocznicowy dla współmałżonka.

Fotoksiążka – jak ją zrobić?

To prostsze niż myślisz! Wybierz swoje ulubione zdjęcia ze ślubu lub innej ważnej uroczystości, wykorzystaj jeden z szablonów dostępnych na stronie Empik Foto (możesz też zaprojektować własny) i stwórz niepowtarzalny prezent dla kogoś bliskiego. Zamówienie możesz odebrać za darmo w jednym z ponad 240 salonów Empik w całej Polsce - bez dodatkowych opłat!

Twoja personalizowana fotoksiążka

Największy plus fotoksiążki? Możliwość personalizacji! Fotoksiążka stworzona na stronie empikfoto.pl będzie wyglądała dokładnie tak, jak chcesz. Nie musisz mieć żadnych umiejętności obróbki zdjęć ani znać skomplikowanych programów graficznych. Wybierając jej format i motyw przewodni stworzysz unikatowy prezent dla najbliższych w zaledwie kilka minut! Gotowa fotoksiążka zachwyci doskonałej jakości papierem, świetnym drukiem i żywymi kolorami. Pamiątka ze ślubu? Szeroki wachlarz wzorów ślubnych pozwoli wybrać ulubiony motyw przewodni i sprawi, że obdarowane osoby będą zaskoczone i wzruszone. 

Fotoksiążki dostępne są w aż 8 formatach, na wysokiej jakości papierze kredowym lub fotograficznym. Okładka może być błyszcząca lub matowa, a książka liczyć od 28 do nawet 160 stron!

 

Artykuł powstał z udziałem marki Empik Foto.