Wspomaganie intuicji

Wspomaganie intuicji

Czy istnieją techniki, które wspomagają intuicję? Jak zajmowanie się astrologią lub wróżeniem z kart Tarota wpływa na pracę intuicjonera?
/ 26.06.2009 09:20
Wspomaganie intuicji

Niektórzy intuicjonerzy twierdzą, że lepiej im się pracuje, gdy stosują takie techniki, jak Ching, Tarot, astrologia, a nawet wróżenie z listków herbaty. Uważają, że metody te pomagają im uporządkować chaotyczne informacje. Nie są to jednak najskuteczniejsze sposoby, ponieważ każdy z nas posiada wszelkie informacje w sobie i musi nauczyć się je wydobyć bez stosowania tych technik.

Ponadto należy bardzo ostrożnie posługiwać się takimi przedmiotami jak karty, ponieważ może się zdarzyć, że zamiast interpretować to, co się dzieje, zaczniesz interpretować zdarzenia, których nadejścia oczekujesz lub się obawiasz. Techniki bardziej zawiłe, np. Ching, są znacznie lepsze, ponieważ w jakimś sensie nie dają Ci kontroli nad odczytem. Im bardziej przypadkowa technika, tym skuteczniejsza.

Podstawowa różnica między intuicją a technikami wróżenia polega na tym, że intuicja nie potrzebuje zewnętrznych wskazówek, które pomagałyby Ci w zdobywaniu informacji albo przeszkadzały.

www.tarot.info.pl

www.tarot.sos.pl