Krzysztof Jackowski jest przerażony swoją ostatnią wizją. „To będzie sabotaż. Tory, pociąg, kolej”

Krzysztof Jackowski zdradził swoją ostatnią wizję fot. Adobe Stock
Jasnowidz nie mógł powstrzymać łez, kiedy zobaczył w swojej wizji, co stanie się w Europie tego lata. Boi się, jakie będą konsekwencje jednego z wydarzeń.
/ 20.07.2020 14:42
Krzysztof Jackowski zdradził swoją ostatnią wizję fot. Adobe Stock

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych jasnowidzów w Polsce, który od wielu lat dzieli się z fanami swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości. Wiele z jego przepowiedni się sprawdziło, dlatego mężczyzna zyskał już status swego rodzaju gwiazdy, której słowa i poczynania śledzą setki tysięcy osób. Jackowski często współpracuje ze służbami mundurowymi w poszukiwaniach zagubionych osób i angażuje się w aktualnie ważne wydarzenia. 

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dotyczącą lata 2020

Tym razem jasnowidz spotkał się z fanami podczas konferencji online zorganizowanej spontanicznie w mediach społecznościowych. Spędzał czas ze swoją żoną w jednej z herbaciarni, ale silna wizja sprawiła, że postanowił natychmiast przekazać ją światu. Ze łzami w oczach przyznał, że nad Europą zbierają się czarne chmury i jest autentycznie przerażony tym, co wydarzy się jeszcze tego lata. 

To coś wydarzy się niebawem. Mówiłem, że przełom czerwca i lipca to będzie okres bardzo dziwnych ruchów militarnych w Europie i na świecie. Nikt nie ma wątpliwości, co dzieje się blisko Rosji i Ukrainy. Zbierają się potężne siły - powiedział Jackowski

Mężczyzna mimo silnych emocji kontynuował wirtualną sesję i przyznał, że nasz kontynent może wkrótce opanować poważny konflikt zbrojny wywołany sabotażem. 

Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe. Duży sabotaż kolejowy związany z jakimś pociągiem. To będzie sabotaż. To nie będzie jakaś katastrofa, wypadek. To może być wręcz poważne działanie wojenne. Tory, pociąg, kolej. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce – ujawnił 

Krzysztof Jackowski nie zdradził jednak więcej szczegółów swojej wizji. Zapewnił za to, że jego zdaniem Andrzej Duda nie został wyśmiany przez vlogerów z Rosji przypadkowo, a jest to właśnie element wspomnianego przez niego sabotażu. 

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają

Redakcja poleca

REKLAMA