Krzysztof Jackowski przewidział, jak będzie wyglądać powrót dzieci do szkół. Nie ma dobrych wieści

Krzysztof Jackowski o powrocie dzieci do szkół fot. Adobe Stock
Jasnowidz Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube zdradził, jak jego zdaniem będzie wyglądać powrót do edukacji stacjonarnej po zniesieniu obostrzeń.
/ 29.07.2020 10:29
Krzysztof Jackowski o powrocie dzieci do szkół fot. Adobe Stock

W ostatnich miesiącach większość sfer naszego codziennego życia uległo zmianom wywołanym przez pandemię koronawirusa. Szczególnie mocno wpłynęła ona na edukację i funkcjonowanie szkół oraz placówek opiekuńczych, które zostały w marcu zamknięte. Uczniów skierowano na naukę zdalną, która potrwała aż do końca roku szkolnego. 

Swoją wizję planowanego na wrzesień powrotu dzieci do szkół ma jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jest przekonany, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, a placówki wkrótce po otwarciu mogą zostać z powrotem zamknięte.

Krzysztof Jackowski o powrocie dzieci do szkoły we wrześniu

Krzysztof Jackowski nie ma, niestety, dobrych wiadomości dla uczniów i jej rodziców. Ten rok szkolny, mimo że zacznie się we wrześniu, pełen będzie zwrotów wydarzeń.

Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy. Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie - zdradził Jackowski na swoim kanale na YouTube

Kim jest Krzysztof Jackowski?  

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który popularność zdobył angażując się w poszukiwania zaginionych osób i sprawy kryminalne, przy których współpracuje z policją. Brał udział m.in. w szukaniu Iwony Wieczorek i Kacperka z Nowogrodźca.

Od jakiegoś czasu Jackowski skupia się głównie na karierze w internecie. Na swoim kanale na YouTube publikuje swoje przepowiednia na nadchodzące miesiące. 

Kiedy dzieci wrócą do szkół? 

Ministerstwo Edukacji Narodowej zapewnia jednak, że najprawdopodobniej uczniowie i studenci wrócą do szkół po wakacjach, tak samo, jak każdego roku. Minister Piontkowski złożył wstępne deklaracje, że szkoły będą funkcjonować bez zmian, jednak istnieje możliwość ponownego ich zamknięcia, gdyby pojawiły się nowe ogniska epidemii. Ostateczna decyzja w sprawie powrocie dzieci do szkół ma jednak zapaść dopiero pod koniec sierpnia. 

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają

Redakcja poleca

REKLAMA