Krzysztof Jackowski przeraża swoją wizją na sierpień. „To wisi na włosku. Polska będzie wykorzystana”

Krzysztof Jackowski zapowiedział problemy w drugiej połowie sierpnia fot. Adobe Stock
Krzysztof Jackowski podzielił się z fanami swoją wizją na nadchodzące dni. Jasnowidz jest przekonany, że czeka nas poważne niebezpieczeństwo.
/ 13.08.2020 11:44
Krzysztof Jackowski zapowiedział problemy w drugiej połowie sierpnia fot. Adobe Stock

Słynny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie nie kryje, że jest bardzo zaniepokojony tym, co dzieje się na świecie. I nie chodzi tu tylko o pandemię koronawirusa, która w jego wizjach zeszła na dalszy plan.

Krzysztof Jackowski przepowiednia na sierpień 2020

Na swoim kanale na YouTube jasnowidz zdradził, że czeka nas prawdziwa katastrofa, która jego zdaniem dotknie nas już w drugiej połowie sierpnia. Ma ona dotyczyć konfliktów militarnych. Wielu fanów Jackowskiego uważa, że jego wizja może nawiązywać do protestów na Białorusi. 

Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy... Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna - powiedział Jackowski

Jasnowidz wyjaśnił w dalszej części nagrania, że niebezpieczeństwo dotyczące naszego kraju będzie na szczęście przejściowe i już pod koniec miesiąca sytuacja się uspokoi. 

To jest bliskie... W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi. Nasze państwo mogło wyrazić zgodę, że gdy coś się będzie złego działo na świecie, to Polska może być wykorzystana jako punkt do powiedzmy... nawet ataków na jakieś państwa, nie my to będziemy robić, a wojska amerykańskie - mówił w nagraniu Jackowski

Kim jest Krzysztof Jackowski?  

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski jasnowidz, który popularność zdobył współpracując z policją głównie w poszukiwaniach osób zaginionych. Brał udział m.in. w szukaniu Iwony Wieczorek i Kacperka z Nowogrodźca.

Od jakiegoś czasu Jackowski skupia się głównie na karierze w internecie. Na swoim kanale na YouTube publikuje swoje przepowiednia na nadchodzące miesiące. Zabierał już głos w sprawie pandemii i powrotu dzieci do nauki stacjonarnej

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają

Redakcja poleca

REKLAMA