Jasnowidzka Aida zdradziła, jaka będzie przyszłość po pandemii. Wiele zależeć będzie od nas

Jasnowidzka przewidziała przyszłość po koronawirusie fot. Adobe Stock
Przyszłość po pandemii nurtuje wszystkich. Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz zdradziła, jak jej zdaniem będzie wyglądać kilka najbliższych lat.
/ 02.06.2020 15:35
Jasnowidzka przewidziała przyszłość po koronawirusie fot. Adobe Stock

Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać nasza przyszłość po pandemii koronawirusa. Kwarantanna i obostrzenia wprowadzone w życie, znacząco zmieniły bowiem naszą codzienność. Na pytania odnośnie niepewnego jutra w najnowszym wywiadzie odpowiedziała jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz. Zdradziła, co czeka nas niebawem. 

Aida Kosojan-Przybysz o przyszłości po koronawirusie

Kosojan-Przybysz w rozmowie z serwisem „Plejada” opowiedziała m. in. o tym, jak będzie wyglądać przyszłość po zakończeniu pandemii. Aida zaczęła od stwierdzenia: „Przyszłość jest ruchoma i tego się trzymam całe swoje życie”. Jej zdaniem wszystko zależy od tego, jakie podejmiemy decyzje i jak podejdziemy do nowej rzeczywistości. 

Wyobraźcie sobie, że przyszłość to są cztery drogi, tak jakbyśmy stali na skrzyżowaniu. I w tym momencie, jeżeli jest jeszcze jakieś wyjście, to dlaczego mam iść drogą narzuconą np. przez swój strach? Może potrzebuję więcej odwagi - mówiła

Jasnowidzka przepowiada również, że ludzie na początku będą bali się nowego życia i do wielu spraw zaczną podchodzić bardzo ostrożnie. Nic dziwnego, ostatnie wydarzenia zweryfikowały naszą pewność siebie i przysporzyły nie lada lęku. 

Mi się wydaje, że świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia. Na razie te kolory widzę w sepii. Widzę, że w niektórych sytuacjach będzie duża delikatność, a ostrość kolorów będzie drażnić. Teraz człowiek jest wystraszony i tak naprawdę, to jest tak, jakbyśmy wychodzili z takiego bunkru. Nie mogę powiedzieć ogólnie o świecie, bo każdy kraj będzie to przeżywał inaczej. Ziemia krzyczy, żeby człowiek przestał bruździć - ujawniła Kosojan-Przybysz

Kto to jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz kilkanaście lat temu przyjechała do Polski za mężem Adamem. Jak sama przekonuje, ma w oczach rentgen, który pozwala jej zajrzeć w głąb ludzkiej duszy. Jak w lustrze widzi przeszłość i teraźniejszość, a potrafi również przepowiadać przyszłość. Już kiedy była niemowlęciem, jej babcia przepowiedziała, że zostanie jasnowidzem - tak jak każda pierworodna kobieta w ich rodzinie w co drugim pokoleniu.

Zobacz więcej najświeższych wiadomości:
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje 
WHO wyjaśnia: nie będzie drugiej fali koronawirusa. Czekać nas może dużo gorszy scenariusz
Majowie wcale się nie pomylili? Okazuje się, że ich przepowiednia końca świata dotyczyła roku 2020 
Pogoda na wakacje 2020. Jaka pogoda będzie w Polsce w tegoroczne lato?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA