POLECAMY

Pytacz Master - nauka angielskich słówek

Pytacz Master to doskonały program do nauki słówek w języku angielskim. Dzięki niemu nauczymy się zarówno słownictwa podstawowego (jak dni, miesiące, liczby, zawody, owoce, kwiaty) jak i wyrazów bardziej zaawansowanych oznaczających symbole matematyczne, pierwiastki czy daty historyczne. 
Pytacz Master - nauka angielskich słówek

Aby uatrakcyjnić naukę, program Pytacz Master został wyposażony w edytor tekstu dzięki któremu możemy komponować własne testy z dostępnej bazy słówek. 

Oprócz języka angielskiego Pytacz daje możliwość sprawdzenia się także z chemii, geografii i matematyki. Program dzięki specyficznej architekturze będzie zapewne w przyszłości rozbudowywany o nowe dziedziny wiedzy.

Do wyboru mamy dwa tryby pracy: nauka, gdzie na każde słówko musimy odpowiedzieć poprawnie taką ilość razy jaką sobie założyliśmy w opcjach. Te, które napisaliśmy błędnie zostaną nam na koniec testu przedstawione w poprawce, i tak w kółko aż wszystko wykonamy poprawnie. Drugi tryb to sprawdzian: tym razem na każde słówko odpowiadamy tylko raz, a pod koniec testu jesteśmy rozliczani jak w szkole i widzimy co umieliśmy a co nie. 

Gdybyś zechciał tworzyć własne testy wejdź do lokalizacji  C:/Program Files/Pytacz Master/Testy i otwórz interesującą cię kategorię albo stwórz swoją własną.  Następnie otwórz jeden z plików tekstowych, przyjrzyj się jak wygląda i edytuj. Po zakończeniu pracy zapisz go w odpowiednim folderze nadając mu wybraną nazwę. 

Pobierz: Pytacz Master

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
przecież do programu dołączony jest edytor testów, więc ostatni akapit jest bez sensu