Gra Harry Potter Scrabble to gratka dla fanów sagi w każdym wieku

Harry Potter Scrabble fot. ONS.pl
Fani świata czarodziejów mogą już zacierać ręce. Powstała nowa wersja najpopularniejszej gry słownej na świecie!
Urszula Wilczkowska / 02.09.2019 18:35
Harry Potter Scrabble fot. ONS.pl

Nadal czekasz na swój list z Hogwartu? Niestety pociąg do szkoły czarodziejów w tym roku już odjechał, ale to nie znaczy, że musisz rezygnować z magii w swoim życiu. I nie mówimy tu wcale o ryzykownej podróży latającym samochodem.

Powstała nowa wersja najpopularniejszej gry słownej na świecie, Scrabble, która jest osadzona w uniwersum Harry'ego Pottera. Brzmi interesująco? Dla nas bardzo!

Zaklęcia, magiczne zwierzęta i eliksiry

W tej grze będziesz mogła sprawdzić swoją znajomość zaklęć, nazw eliksirów oraz magicznych stworów – sprawdzi się w sam raz jako szybka powtórka przed owutemami lub po prostu sposób na miłe spędzenie wieczoru.

Wersja gry z Harrym Potterem to jednak nie klasyczna rozgrywka, którą znasz z deszczowych wieczorów spędzanych z rodzicami. Gra słowna została wzbogacona o dodatkowe elementy, na przykład specjalne karty, dzięki którym gracze będą dostawali specjalne bonusy.

Scrabble Harry Potter cena ok. 150 złotych
fot. materiały prasowe

Na punkcie nastoletniego czarodzieja oszalał cały świat – także gwiazdy, a nawet... członkowie rodziny królewskiej! Książę William razem z księżną Kate i księciem Harrym wybrali się, by poczarować w studiu nagraniowym Warner Bros w Londynie.

Do fanów Harry'ego Pottera należą również Kit Harrington, który jest przekonany, że Tiara Przydziału z pewnością umieściłaby go w Gryffindorze, Margot Robbie zakochana w roztrzepanym looku głównego bohatera oraz Ariana Grande, która nazwała nawet swojego psa po jednej z postaci świata czarodziejów.

Grę w polskiej wersji językowej możesz kupić wyłącznie w sklepach EMPiK za ok. 150 zł.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA