Angielski w pigułce 3.0 - pora na naukę

Angielski w pigułce 3.0 - pora na naukę

Bezpłatna wersja skondensowanego programu do nauki języka angielskiego dla początkujących, przygotowana przez firmę Edgard - znaną z doskonałego programu Profesor Henry.
/ 26.06.2009 09:45
Angielski w pigułce 3.0 - pora na naukę

Angielski w pigułce 3.0 to kurs wydawnictwa Edgard dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Uczy podstawowych zwrotów, słówek, alfabetu i niezbędnych zasad gramatycznych.

Materiał w programie podzielono na: 16 grup tematycznych, podręcznik gramatyki z ćwiczeniami oraz ekran nauki alfabetu. W każdej z grup użytkownik uczy się języka korzystając z następujących podrozdziałów: Dialogi, Prezentacje, Ćwiczenia na słówkach i zdaniach, Krzyżówki, Rozumienie ze słuchu.

Kurs równomiernie kształci wszystkie cztery umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Około 2000 zawartych w programie słów i zwrotów oraz zdań zostało udźwiękowionych przez profesjonalnych lektorów – native speakerów.

Właśnie dzięki możliwości nagrywania i porównywania wymowy użytkownik może nie tylko nauczyć się rozumieć ze słuchu, ale także prawidłowo wymawiać wszystkie słowa. Służy temu system nagrywania własnej wypowiedzi i porównywania jej z wymową lektora.

Pobierz: Angielski w pigułce 3.0