3D Driving-School - wirtualne prawo jazdy

Program ten to coś w rodzaju symulatora jazdy samochodem. Każdy gracz uczestniczy w nim w praktycznych ćwiczeniach przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy.
3D Driving-School - wirtualne prawo jazdy

Wersja demonstracyjna umożliwia na naukę jazdy samochodem i motocyklem. Wybierając z pośród trzech poziomów trudności możemy wykonać 2 ćwiczenia oraz jazdę testową - do wyboru mając Hondę Hornet oraz BMW E36 318i. 

3D Driving-School przypomina grę, lecz różni się zasadniczo zasadami jazdy. Tutaj musimy uważać na znaki, sygnalizację, pieszych i karetki. Tak, jak na prawdziwym egzaminie praktycznym należy zachować szczególną ostrożność i skupić się na drodze. Zdarzenia w programie generowane są losowo, nigdy nie wiemy więc co się wydarzy.

W pełnej ofercie do naszej dyspozycji są  różne warunki pogodowe oraz trasy. Testować możemy też więcej modeli aut, ale tylko pojazdy dla praw jazdy kategorii A (motocykle, quady) oraz B (osobowe). Program tego typu to dobra propozycja dla szkół jazdy, dzięki niemu mogą nauczyć kursantów zasad ruchu drogowego (lub je sprawdzić bez wyjeżdżania w teren).

Pobierz: 3D Driving-School

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)