Prezenty gwiazdkowe dla dziewczynek, które są fankami Barbie. 12 najlepszych propozycji

Prezenty z motywem Barbie to prawdziwa gratka dla wielu dziewczynek - kultową lalkę uwielbiają już przedszkolaki, a miłość ta zazwyczaj nie mija w szkole podstawowej.
Weronika Kwaśniak / 04.11.2021 09:52

Prezenty z motywem Barbie to nie tylko lalki, ale również cała masa gadżetów i zabawek, zainspirowanych najsłynniejszą lalką świata. Barbie to prawdziwa gwiazda, znana w każdym zakątku kuli ziemskiej. Pełne imię lalki to Barbara - Ruth Handler, która stworzyła lalkę w 1958 roku, nazwała ją tak na cześć własnej córki. Ponieważ wszyscy posługują się zdrobnieniem imienia, elegancka piękność to po prostu Basia.

Gadżety i akcesoria dla każdej Barbie

Żadna Barbie nie obejdzie się bez modnych ubranek, przydatnych akcesoriów i funkcjonalnych mebelków. Hit na Boże Narodzenie 2021 to domek dla lalek Dreamhouse Deluxe - marzenie każdej fanki Barbie. Jeśli szukasz czegoś w niższym przedziale cenowym, możesz wybrać toaletkę z lalką w zestawie. Ten mebel jest pełen funkcjonalnych schowków, które pomieszczą wiele skarbów.

A może wybierzesz kuchnię dla Barbie lub modny zestaw ubranek? 

Klocki Barbie

Seria Mega Construx Barbie to nowość - w sprzedaży są dostępne 4 zestawy klocków, inspirowane słynną lalką. Każdy z nich zawiera figurki. Dzięki temu można stworzyć scenki i przenieść zabawę Barbie na jeszcze inny wymiar. Zachęć dziewczynkę nie tylko do zabawy lalkami, ale również do kreatywnego konstruowania.

Książki i układanki z Barbie

Słynna lalka jest oczywiście również bohaterką książek, pojawia się też na układankach. To świetny sposób, by zachęcić najmłodszych do czytania! Możecie sięgnąć też po książeczki z zadaniami i kolorowanki - Barbie zachęca do nauki literek, cyferek, a także uzupełniania ilustracji naklejkami. Olbrzymie pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. To również dobra opcja, gdy szukasz prezentu dla dziecka na mikołajki.

Więcej pomysłów na prezenty z Barbie znajdziesz w naszej galerii.

Pomysły na prezenty na mikołajki
Prezent na mikołajki dla chłopaka
Co kupić na mikołajki?
Prezent na mikołajki do szkoły
Co kupić dziecku na Mikołaja?

Pomysły na prezenty świąteczne
Prezent dla rodziców na święta 2021
Prezent dla taty na święta 2021
Prezent dla mamy na święta 2021
Prezenty dla dziadków na święta 2021
Prezenty dla dzieci z Psim Patrolem


Kreatywne prezenty dla małych artystów
Prezent dla 9-latka i 10-latka
Prezenty na święta dla nastolatków
Prezent dla dziewczyny na święta 2021
Prezent dla chłopaka na święta 2021
Prezenty świąteczne do 20 zł
Prezenty świąteczne do 50 zł
Prezenty świąteczne do 100 zł

Redakcja poleca

REKLAMA