Myślisz o przerwie w związku? Chcesz zerwać z partnerem, ale nie jesteś pewna/-y swojej decyzji? Zastanawiasz się, czy przerwa w związku przyniesie więcej złego czy dobrego?
Czytaj więcej
Wygaśnięcie pożądania oznacza koniec romansu. Mężczyzna nie potrafi znieść tego, że kochanka nie ma już takiego popędu jak na początku. Kobieta natomiast nie godzi się na kochanka, który nie staje na wysokości zadania.
Czytaj więcej
Kobiety czują się wyzwolone, coraz lepiej znają swoją seksualność i nie boją się prosić o to, czego pragną. Zapytaj je jednak o pornografię – większość zamilknie przy takim pytaniu. My jednak wiemy, jakie filmy oglądają kobiety, kiedy nikt nie patrzy.
Czytaj więcej
Wiele kobiet cierpi na różnego rodzaju zaburzenia seksualne, które prowadzą do kobiecej impotencji, czyli braku ochoty na seks. W jaki sposób mężczyźni próbują przełamać opór u partnerek i z jakim skutkiem?
Czytaj więcej
Czy związek aseksualny ma szanse przetrwania? Dlaczego niektóre pary nie uprawiają seksu przez wiele lat, pozostając w stałych związkach monogamicznych? Czy można obudzić ponownie wygasłe pożądanie do partnera?
Czytaj więcej
Ten gorący okres właśnie się zaczął – wiosna i lato to czas największej liczby gwałtów, ale także zachowań ekshibicjonistycznych i innych rodzajów dewiacji seksualnych. Sezon na seksualne szaleństwa jest oficjalnie rozpoczęty.
Czytaj więcej
Jeszcze tego nie zauważyłaś? To masz szczęście – co roku wiosną „budzą się” do życia i atakują znienacka niewinnych przechodniów. Jedni są kulturalni i ostrożni, inni wykazują się niezwykłą odwagą.
Czytaj więcej
Niemal każda rzecz, sytuacja czy okoliczności mogą wywołać podniecenie seksualne. Czy jednak normalne jest, aby mieć erekcję sprawdzając stan konta? Dowiedz się więcej o timofilii.
Czytaj więcej
Co oznacza termin premedykacja? Jak wygląda znieczulenie wykonywane przy dużych operacjach, a kiedy wystarczy jedynie znieczulenie miejscowe? Czym różni się znieczulenie podpajęczynówkowe od zewnątrzoponowego?
Czytaj więcej
Zez kojarzy nam się z rozbieżnie ustawionymi gałkami ocznymi. Jest to jednak tylko częściowo prawda – zez może być towarzyszący, porażenny, ukryty. Może być widoczny gołym okiem lub tylko w badaniu okulistycznym.
Czytaj więcej