Mamy to! Pierwsze kosmetyki na święta 2017

Wiemy, że to za wcześnie, ale nie mogłyśmy się opanować...

Nie ma co ukrywać, na Święta Bożego Narodzenia czekamy od... wiosny. Tak jest co roku. I mimo, że mamy za złe wszystkim markom to, że świąteczne kolekcje lansują aż dwa miesiące wcześniej niż powinni, to jednak ciekawość jest silniejsza. Od razu sprawdzamy co się w nich znajdzie!

Wybór redakcji: najlepsze matujące pudry

Kosmetyki na święta 2017

Znacie piękniejszą odsłonę kosmetyków niż ta świąteczna? Ja nie, i właśnie dlatego część makijażowych zakupów zawsze zostawiam na koniec roku.

Wybrałyśmy 6 kosmetyków, które już wkrótce trafią na sklepowe półki. Jakie będą najważniejsze tendencje podczas nadchodzących świąt? Okazuje się, że w tym roku będziemy błyszczeć! Brokat, gwiazdki, holograficzny połysk to wiodące trendy w urodowym świecie. Na naszą zakupową listę wpisujemy przepiękną paletę rozświetlaczy marki Becca. Będziemy jej używać z przyjemnością cały rok!

Utlenialne szminki podbijają serca kobiet na całym świecie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Jak patrzę na opcję kosmetyków na tegoroczne Święta to raczej rozumiem to jako prezent z moich ulubionych kosmetyków :) Moja mama zawsze świątecznie stawia dla mnie na kosmetyki. W tym roku poprosiłam ją o jeden z zestawów od Swederm. Na stronie naturmedicin.pl mają sporo zestawów, ale też kosmetyków w światecznych, limitowanych opakowaniach za które nie tylko nie trzeba dopłacać, ale nawet jest kod rabatowy na wszystkie zakupy ;) Tak widziałabym te Święta 2017.
/rok temu
akurat opakowanie nie jest dla mnie wyznacznikiem jesli chodzi o zakup podkladu :) ja lubię mineralne kosmetyki do makijazu i polecam wszystkim, a juz szczegolnie na prezent:)
/rok temu
nigdy jakość nie byłam fanką takich sezonowych kosmetyków. Mam swoje sprawdzone, których używam o jakoś nie jestem łasa na takie świąteczne opakowania ;) tym bardziej, że jestem tez zwolenniczką bardziej takich klasycznych i bardziej prestiżowych opakowań jak ma np. podkład matujący Liquid Control HD od eveline - takich kosmetyków w takich opakowaniach to sama przyjemność używać :)